طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران آمار ابتلا به کرونا در آفریقا تا اردیبهشت به نیم میلیون نفر می رسد

خبرنگاران- تهران- به نوشته نشریه مچ چاپ پاریس ، متخصصان عفونی پیش بینی کرده اند که تا اوایل ماه مه (اردیبهشت) بیش از 450 هزار تن در آفریقا به ویروس کرونا مبتلا شوند.

8 خرداد 1399

خبرنگاران تشدید اختلاف یونان و ترکیه بر سر پناهجویان

تهران - خبرنگاران - وزارت امور خارجه یونان در واکنش شدید به اظهارات رجب طیب اردوغان درباره کشته شدن پناهجویان بدست سربازان یونانی بیان کرد: ترکیه در جایگاهی قرار ندارد که درباره قوانین بین المللی اظهارنظر کند.

6 فروردین 1399

انواع کاغذ دیواری سه بعدی برای منزل

کاغذ دیواری سه بعدی از جمله ایده های نو و جذاب در دکوراسیون داخلی محسوب می گردد و برای آپارتمان های کوچک امروزی گزینه مناسبی است و به شما یاری می نماید فشار محیط های بسته ای مثل آپارتمان را کم تر حس کنید. با ما همراه باشید.

20 اسفند 1398

محوطه سازی و طراحی فضای سبز

با رواج زندگی شهرنشینی ارتباط انسان ها با طبیعت کم رنگ تر شده است .

15 دی 1398

طراحی دکوراسیون حیاط منزل به سبک سنتی

همه ما از گذشته خود خاطره رفتن به خانه مادر بزرگ و پدر بزرگ را داریم .

14 دی 1398

انواع کانتر آشپزخانه بر اساس جنس صفحه روی آن

همانطور که دکوراسیون سالن پذیرایی و دیگر قسمت های ساختمان اهمیت دارند, طراحی دکوراسیون آشپزخانه نیز برای معماران بسیار حائز اهمیت است. یکی از مکان هایی که نیازمند توجه و طراحی در آشپزخانه می باشد کانتر آشپزخانه است. این المان کاربردهای متفاوتی دارد...

13 دی 1398

پوستر دابُر رونمایی شد

فیلم کوتاه دابُر به کارگردانی سعید نجاتی در 2 بخش رقابتی داستانی ملی و بین الملل سی وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور دارد.

5 دی 1398

هوک: اقدامات هسته ای ایران باج گیری است!

برایان هوک با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مدعی شد که اقدامات هسته ای ایران به منظور ترساندن اروپایی ها است.

4 دی 1398

خودروی الکتریکی که 899 کیلومتر را با یک بار شارژ طی می کند

یک اتومبیل برقی که می تواند بدون نیاز به شارژ مجدد از لندن به ادینبورگ حرکت کند، توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج ساخته شد.

1 دی 1398