مقالات گردشگری

برقراری راستا پروازی مشهد- سمنان در فرودگاه مشهد

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی از برقراری راستا پروازی مشهد- سمنان اطلاع داد.

17 آذر 1398

قره حسنلو: قول صعود به المپیک را می دهم، انصاری: آذربایجانی ها پیشنهاد ماهی 7.5 میلیون حقوق را دادند، نرفتم

مهدی انصاری و بنیامین قره حسنلو اعضای تیم ملی شنا با حضور در برنامه سلام صبح بخیر به آنالیز حال و روز شنای ایران در راه المپیک 2020 پرداختند.

15 آذر 1398

شبکه ریلی پرسرعت جنوب شرق آسیا را درمی نوردد

تعدادی از کشورهای جنوب شرق آسیا به دنبال توسعه و جایگزینی خطوط ریلی خود با شبکه ای از خطوط ریلی مناسب برای قطارهای پرسرعت هستند. ایجاد شبکه ای از خطوط ریلی مناسب برای قطارهای پرسرعت، مزایای مالی بسیاری برای این کشورها و مناطق اطراف آن ها به همراه خواهد...

13 آذر 1398

اردوغان: کسانی که ما را تحریم تسلیحاتی می نمایند در کشتار روآندا سلاح تامین می کردند

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری ترکیه در همایش علمای اسلامی کشورهای آفریقایی در استانبول گفت: ما به عنوان مسلمانان، همواره آگاهی امت بودن و حقوق برادری را رعایت خواهیم کرد و مرزهای مصنوعی نمی تواند افق دید ما را معین کند.

11 آذر 1398

هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس به بوشهر سفر می کند

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: هیاتی تجاری از کشور های حوزه خلیج فارس شامل کویت، امارات، قطر و عمان به بوشهر سفر می کند.

9 آذر 1398

تاکید بر لغو ویزا میان ایران و مقدونیه

رئیس مجلس شورای اسلامی از دیدگاه مثبت ایران در رابطه با لغو ویزای ایران و مقدونیه اطلاع داد و گفت: اگر وزارتخانه امور خارجه مقدونیه پیگیری کند، ایران نیز شرایط آن را فراهم خواهد نمود.

9 آذر 1398

درخواست اعضای کنگره از ترامپ برای اقدام جهت آزادی جاسوسان

به گزارش خبرنگاران به نقل از پولیتیکو، شماری از اعضای مجلس نمایندگان کنگره آمریکا از دولت دونالد ترامپ خواسته اند دست به اقداماتی معین برای آزادی بی قیدوشرط زندانیان ایرانی -آمریکایی فعلی در ایران بزند.

9 آذر 1398

ترافیک شهرمهران به شرایط عادی بازگشت ، تخلیه تدریجی پارکینگ ها

رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان ایلام گفت: ترافیک شهرمهران به شرایط عادی بازگشته و پارکینگ ها بصورت تدریجی درحال تخلیه هستند.

6 آذر 1398

دیدار مدیران کل کنسولی ایران و فنلاند در تهران

خبرنگاران آنلاین:مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه فنلاند به همراه سفیر این کشور در ایران با مدیر کل امور کنسولی وزارت امورخارجه کشورمان دیدار کردند.

4 آذر 1398

افزایش 2 برابری ظرفیت زیرساخت های ارتباطی برای اربعین

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و معاون وزیر ارتباطات گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده در بحث افزایش جمعیت زائران اربعین حسینی، امسال در چهار پایانه مرزی کشور ظرفیت زیرساخت های ارتباطی را 2 برابر کرده ایم.

3 آذر 1398

رائول لوزانو وارد تهران شد

به گزارش خبرنگاران، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال بامداد امروز با پرواز امارات وارد فرودگاه امام خمینی (ره) تهران شد. امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال، میثم جعفری رئیس کمیته تشریفات از رائول لوزانو در فرودگاه امام خمینی (ره) استقبال کردند.

1 آذر 1398

ماجرای سفرهای بدون بازگشت ایرانیان به دو کشور ، تجربه دوبی را در باتومی و بلگراد تکرار نکنید!

خبرنگاران : اعتماد نوشت: باتومی و بلگراد تا چند سال پیش نامی آشنا برای ایرانیان نبودند اما امروز یکی از اصلی ترین مقاصد سفر و مهاجرت آنها محسوب می شوند. از زمانی که گرجستان و صربستان رژیم لغو ویزا با ایران را اجرا کردند، سفرهای بدون بازگشت ایرانیان به...

29 آبان 1398

اسباب بازی های مورد علاقه بچه ها قشرهای اقتصادی مختلف جهان

آنا روسلینگ حدود 15 سال است که برای درک آسان تر اطلاعات عمومی جهانی کوشش می نماید. او با پروژه عکاسی Dollar Street توانسته است خیلی بهتر از جدول ها و نمودارها با مردم جهان ارتباط برقرار کند. این پروژه شامل یک گروه عکاسی است که عکس هایی از حدود 264 خانه در 50 کشور...

27 آبان 1398

ارائه برنامه توسط گزینه های شهرداری، شهر130هزار نفری بدون شهردار

به گزارش خبرنگاران، حدود دو ماه پیش خبری در خروجی خبرگزاری ها نهاده شد و تعداد زیادی مخاطب را به خود جلب و بازتاب گسترده ای یافت. شهردار مرند و تعدادی از کارکنان شهرداری به اتهام تخلف اقتصادی دستگیر شده و روانه زندان شدند که این امر باعث بروز مشکلاتی...

24 آبان 1398

30 فضانورد تا کنون در فضا جان باخته اند

در نیم قرن گذشته، حدود 30 فضانورد و کیهان نورد هنگام آموزش یا کوشش برای مأموریت های خطرناک فضایی جان خود را از دست داده اند.

24 آبان 1398

بناهای تاریخی؛ گنجینه ارزشمند تهران

تهران با تمام شلوغی ها و ازدحامش، بناهای تاریخی را در دل خود جای داده است که هر کدام از آنها نشانی از هنر، معماری، فرهنگ و تمدن ایرانی دارد؛ بناهایی که پس از سال ها همچنان پابرجا مانده اند و تاریخ پرفراز و نشیب این شهر را روایت می نمایند.

23 آبان 1398

بازدید بچه ها بجنوردی از مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم

بچه ها مهدهای بجنورد، به مناسبت هفته ملی کودک از مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بازدید نموده و با مفاهیم میراث فرهنگی آشنا شدند.

22 آبان 1398

غار نخجیر توسط همیاران طبیعت پاک سازی شد

به مناسبت هفته گردشگری و روز ملی غار پاک، غار نخجیر توسط گروه های دوستدار طبیعت در استان مرکزی پاک سازی شد.

20 آبان 1398

واشنگتن پست: ترامپ سیاست خارجی آمریکا را گروگان کمپین انتخابات خودش نموده است

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به اخاذی دولت رئیس جمهور آمریکا از کشورهای خارجی در راستای کار و زار انتخاباتی و منافع شخصی خود پرداخت.

18 آبان 1398

لزوم تطبیق ارائه دروس دانشگاهی با نیاز حوزه گردشگری کشور

رییس جهاددانشگاهی یزد با بیان این که توسعه گردشگری مستلزم نیروی انسانی پویا، خلاق، متعهد و کارآفرین است، گفت: تطبیق اصولی در ارائه دروس دانشگاهی با نیاز حوزه گردشگری یکی از ضرورت های اجرایی برای توسعه گردشگری کشور است.

17 آبان 1398
تعداد: (46)