فرهنگ و هنر

کیانوش عیاری: از اکران خانه پدری هم خوشحالم هم متاثر

کیانوش عیاری که فیلم خانه پدری اش بالاخره روانه اکران عمومی شد می گوید: قطعا برای همه تماشاگران خانه پدری سوال خواهد شد که چرا این فیلم یک دهه توقیف شده بود، چون هیچ ویرانی یا اتفاق بدی به وجود نمی آورد.

18 آذر 1398

شرکت در قرار عاشقی اربعین با پای دل تا موکب دارانی که اجرشان قرار عاشقی است

در بسته گزارش تصویری امروز شاهد پخش گزارش هایی از استان های قزوین و آبادان هستید.

8 آذر 1398

ترامپ همانطور که به کُرد ها خیانت کرد، به شما هم خیانت می کند!

در کتاب هنر معامله، دونالد ترامپ معامله گری و کلاهبرداری را یک هنر معرفی می کند. او در کتابی که خودش آن را ننوشته، می نویسد معامله ، هنر من است! دیگران نقاشی می کنند یا شعر های زیبا می نویسند ولی من معامله گری را دوست دارم.

4 آذر 1398

گرامیداشت نوش آفرین انصاری برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه کتاب این برنامه در جریان سلسله برنامه های عصر کتاب که به صورت دوره ای برگزار می گردد انجام خواهد شد.

23 آبان 1398

بناهای تاریخی؛ گنجینه ارزشمند تهران

تهران با تمام شلوغی ها و ازدحامش، بناهای تاریخی را در دل خود جای داده است که هر کدام از آنها نشانی از هنر، معماری، فرهنگ و تمدن ایرانی دارد؛ بناهایی که پس از سال ها همچنان پابرجا مانده اند و تاریخ پرفراز و نشیب این شهر را روایت می نمایند.

23 آبان 1398

فعالیت های خواننده ایرانی در آواز اصفهان، ناگفته زیاد دارم

فاضل جمشیدی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تشریح تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود گفت: مشغول انجام کارهای نهایی آلبومی به آهنگسازی حسین پرنیا هستم که این کار در آواز اصفهان با اشعاری از هوشنگ ابتهاج و رهی معیری برای علاقه مندان موسیقی آماده شده است. در این...

23 آبان 1398

بازدید بچه ها بجنوردی از مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم

بچه ها مهدهای بجنورد، به مناسبت هفته ملی کودک از مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بازدید نموده و با مفاهیم میراث فرهنگی آشنا شدند.

22 آبان 1398

تجربه تنها مشکل تیم تکواندو نوجوانان در مسابقات آسیایی است

محمدرضا زوار با بیان مطلب فوق به خبرنگاران اضافه نمود: اردوهای تیم ملی طبق برنامه ای از قبل طراحی شده به اجرا درآمد و اکنون به جرات می توان گفت که همه نفراتی که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شده اند از آمادگی بدنی خوبی برخوردارند.

20 آبان 1398

غار نخجیر توسط همیاران طبیعت پاک سازی شد

به مناسبت هفته گردشگری و روز ملی غار پاک، غار نخجیر توسط گروه های دوستدار طبیعت در استان مرکزی پاک سازی شد.

20 آبان 1398

چشم آبی ایرانی از فرانسوی ها جایزه گرفت

به گزارش خبرنگاران، سهیلی درحالی این جایزه را دریافت می نماید که هیچ نمایندۀ آسیایی دیگری در لیست نهایی 10 فیلم برگزیده داوران دیده نمی گردد.

19 آبان 1398

رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل در سفر به کشور ترکیه

ترکیه یکی از بهترین کشورهای خوش آب و هوا با تاریخ شگرف بوده و همه ساله به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری به شمار می رود.

17 آبان 1398

اجرای ارکستر سوگ آزادگی به آهنگسازی فردین خلعتبری

ویژه برنامه نمایشی ـ موسیقایی سوگ آزادگی به آهنگسازی فردین خلعتبری و کارگردانی مجید خسروآبادی از روز 13 مهر ماه اجرا می شود.

16 آبان 1398

روایتی هولناک از زندگی سخت سه دختر در اردوگاهی مخوف

رها حاجی زینل گفت: شاید بعضی نمایش آشویتس زنان را فمینیستی بدانند و بگویند مردها را محکوم می نماید اما اینطور نیست.

16 آبان 1398

ژانر جنایی و سفر به دنیای شرلوک هلمز و پوآرو

هر کسی در کتاب خواندن سلیقه ای دارد و معمولا دسته ای خاص از کتاب ها را برای مطالعه ترجیح می دهد. شما ژانر خودتان را می شناسید؟ ژانر کتاب ها تنوع زیادی دارند، ژانرهای فانتزی، جنایی، تاریخی و … و شاید هرکدام از ما فرصت مطالعه را تنها در چند ژانر خاص به خود...

12 آبان 1398

عکاسان پیروز قمی معرفی می شوند، ظرفیت بالای عکاسی در قم

خبرنگاران - گروه استان ها: ابراهیم سلیمانی در حاشیه برگزاری هفتمین نشست باشگاه هنرمندان عکاس استان قم که در حوزه هنری قم و با موضوع معرفی مهدی مریزاد، عکاس پیروز کشوری و حوزه بین الملل برگزار گردید، در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به اینکه ظرفیت های...

9 آبان 1398

توسعه گردشگری روستایی با وام کم بهره

عاطفه علیان- اصفهان- خبرنگار:اسم روستا که می آید، تصاویر متفاوتی در ذهن نقش می بندد. اما این که یک گردشگر فرسنگ ها مسافت را طی و برای مدتی به روستا سفرکند به شرایط طبیعی، شیوه زندگی، آداب و رسوم، فرهنگ، صنایع دستی و غذاهای محلی آن روستا برمی شود.

8 آبان 1398

برگزاری دوره های آموزش صنایع دستی برای زندانیان در ایلام

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان ایلام از برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی به زندانیان ایلامی اطلاع داد.

7 آبان 1398

استان مرکزی رتبه اول کشور درکاهش ازدواج

معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: بر اساس آمار استان مرکزی در موضوع کاهش ازدواج استان تقریباً در رتبه نخست قرار گرفته است.

2 آبان 1398

سرنوشت مبهم اپل واچ سری 5 در رویداد دهم سپتامبر اپل

بسیاری از کاربران و علاقه مندان به محصولات اپل منتظر برگزاری رویداد جدید اپل در سالن تئاتر استیو جابز هستند تا از محصولات جدید این شرکت رونمایی شود. اما منظورمان از محصولات جدید آیفون های 11 نیستند! بلکه ساعت های هوشمند این شرکت هستند که مدت زیادی است...

30 مهر 1398

جشنواره های تابستانی پیشران معرفی ظرفیت های گردشگری آذربایجان شرقی

قائم مقام معاون سرمایه گذاری و گردشگری آذربایجان شرقی جشنواره های تابستانی را پیشران معرفی ظرفیت های گردشگری آذربایجان شرقی مطرح نمود.

29 مهر 1398
تعداد: (29)