آخرین جزییات از زن خرم آبادی که پس از گذشت 18 ساعت زنده شد

به گزارش هیو بلاگ، ماجرای چگونگی انتقال خانم 42 ساله خرم آبادی که پس از گذشت 18 ساعت زنده شد، همچنان ادامه دارد و طبق گفته مسئولان علوم پزشکی این خانم هیچ مراجعه ای به بیمارستان نداشته است.

آخرین جزییات از زن خرم آبادی که پس از گذشت 18 ساعت زنده شد

به گزارش خبرنگار ، زنده شدن یک خانم 42 ساله پس از گذشت 18 ساعت در سردخانه بهشت رضای شهر خرم آباد خبری بود که روز گذشته در صدر اخبار رسانه های استان نهاده شد و تعجب همگان را برانگیخت.

ماجرای زندگی دوباره این بانوی لرستانی از این قرار بود که وقتی صبح روز بعد از انتقال جسد وی به سردخانه، پزشکی قانونی برای انجام کار های صدور جواز دفن مراجعه می نماید، متوجه علائم حیات در این خانم می گردد که در نهایت پس از تماس با 115 این خانم احیا و به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد انتقال پیدا می نماید و هم اکنون در این بیمارستان بستری است.

محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سخنان اخیر خود در خصوص شرایط این خانم و مباحثی که در فضای مجازی مطرح شده است، گفت: در این رابطه یک شبهاتی در فضای مجازی ایجاد شده بود که این خانم قبل از این ماجرا به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی یا به بیمارستان مراجعه نموده که باید گفت مطلقاً مراجعه به بیمارستان وجود نداشته و وی توسط خانواده و بستگان به سردخانه منتقل می گردد.

وی اضافه کرد: پزشک پزشکی قانونی سپس در سردخانه متوجه می گردد که این خانم زنده است و در نهایت او را به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد منتقل می نمایند و عملیات احیاء را روی این بیمار انجام می دهند که خدا را شکر اکنون نیز شرایطش رو به بهبودی است و هر روز نسبت به روز قبل بهتر می گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام کرد: از همه کسانی که گفته بودند این خانم توسط پزشکان یا دربیمارستان بوده و در بیمارستان به عنوان فوتی به سردخانه فرستاده شده بسیار گله مندیم و واقعا ما پزشکان این تهمت را نمی بخشیم.

وی اعلام کرد: در تماس تلفنی که اخیرا با متخصص مربوطه در بیمارستان شهید رحیمی داشتم شرایط حال این بیمار را بهتر از دیروز اعلام کردند که انشاءالله خداوند وی را شفا بدهد.

ف

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 3604

به "آخرین جزییات از زن خرم آبادی که پس از گذشت 18 ساعت زنده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزییات از زن خرم آبادی که پس از گذشت 18 ساعت زنده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید