سلامتی و پزشکی

کیانوش عیاری: از اکران خانه پدری هم خوشحالم هم متاثر

کیانوش عیاری که فیلم خانه پدری اش بالاخره روانه اکران عمومی شد می گوید: قطعا برای همه تماشاگران خانه پدری سوال خواهد شد که چرا این فیلم یک دهه توقیف شده بود، چون هیچ ویرانی یا اتفاق بدی به وجود نمی آورد.

18 آذر 1398

مظاهری: با این انگیزه کمتر تیمی در آسیا حریفمان می شود

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران می گوید با برنامه هایی که کادر فنی تنظیم کرده و شرایط اردویی در ایتالیا تنها تمرکز بازیکنان روی تمرینات است.

13 آذر 1398

داروها و پمادهای گیاهی برای درمان شپش هیچ تضمینی ندارند

یک متخصص حشره شناسی پزشکی گفت: داروها و پمادهای گیاهی برای درمان شپش به هیچ عنوان مورد تأیید نیستند.

7 آذر 1398

انفجار مخزن بنزین در زنجان، یک فوتی بر جای گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: انفجار مخزن بنزین، یک فوتی بر جای گذاشت.

2 آذر 1398

درآمد طرح ترافیک در خدمت خرید اتوبوس و مینی بوس

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: از محل درآمد طرح ترافیک به کسانی که مینی بوس یا اتوبوس می خرند وام با نرخ چهار درصد می دهیم و کمک می کنیم.

30 آبان 1398

ماجرای سفرهای بدون بازگشت ایرانیان به دو کشور ، تجربه دوبی را در باتومی و بلگراد تکرار نکنید!

خبرنگاران : اعتماد نوشت: باتومی و بلگراد تا چند سال پیش نامی آشنا برای ایرانیان نبودند اما امروز یکی از اصلی ترین مقاصد سفر و مهاجرت آنها محسوب می شوند. از زمانی که گرجستان و صربستان رژیم لغو ویزا با ایران را اجرا کردند، سفرهای بدون بازگشت ایرانیان به...

29 آبان 1398

مزایای ورزش در محیط کار بر سلامت انسان

به گزارش خبرنگاران، طبق تحقیقات جدید محققان کانادایی وجود دستگاه های تردمیل در محیط کار می تواند فضای کاری را برای کارکنان راحت تر نموده و بر کاهش دردهای ناحیه گردن و عضلات شانه به ویژه برای کارکنانی که با کامپیوتر سروکار دارند، موثر باشد.

22 آبان 1398

رضاوند: گل گهر 11 نفره دفاع می کرد

بازیکن تیم فوتبال استقلال معتقد است که شاگردان وینکو بگوویچ، با 11 بازیکن مقابل آبی پوشان دفاع می کردند.

18 آبان 1398

ژانر جنایی و سفر به دنیای شرلوک هلمز و پوآرو

هر کسی در کتاب خواندن سلیقه ای دارد و معمولا دسته ای خاص از کتاب ها را برای مطالعه ترجیح می دهد. شما ژانر خودتان را می شناسید؟ ژانر کتاب ها تنوع زیادی دارند، ژانرهای فانتزی، جنایی، تاریخی و … و شاید هرکدام از ما فرصت مطالعه را تنها در چند ژانر خاص به خود...

12 آبان 1398

درمان سرماخوردگی با از کارانداختن تنها یک پروتئین

با نزدیک شدن به فصل سرما نگرانی در مورد ابتلا به سرماخوردگی نیز افزایش می یابد و محققان روش جدیدی برای درمان این بیماری با از کار انداختن تنها یک پروتئین ابداع کرده اند.

10 آبان 1398

تشخیص بیماری های عفونی با یک سیستم قابل حمل

پژوهشگران چینی، یک سیستم قابل حمل و کم هزینه ابداع نموده اند که می تواند امکان تشخیص ساده تر بیماری های عفونی را فراهم کند.

6 آبان 1398

برگزاری کلینیک داوران کشتی قهرمانی جهان با حضور نمایندگان ایران

کلینیک داوری مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان با حضور داوران 1s سراسر جهان در شهر نور سلطان قزاقستان برگزار شد.

27 مهر 1398

غذا هایی که از سیگار خطرناک ترند!

خبرنگاران: این روز ها رژیم های غذایی بد و نامتعادل باعث مرگ افراد بیشتری که از کشیدن تنباکو می میرند، می شود. دانشمندان کشف کرده اند که کمبود عناصر غذایی مهم و ضروری در بدن می تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد. با این حال، تعدادی از محصولات و فرآورده...

26 مهر 1398

غیبت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در ایام اربعین حسینی موجه گردد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور خواهان مساعدت و همراهی با دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی به منظور شرکت در مراسم اربعین حسینی شد. وی در این نامه خواهان موجه دانستن غیبت این دسته از دانشجویان شد.

23 مهر 1398

حبس و پرداخت دیه برای عروس اسیدپاش، قصاص منتفی شد

وکیل مدافع فاطمه -دختری که آبان ماه 95 در افسریه تهران از سوی همسر برادرش مورد اسیدپاشی واقع شد- از تایید رای بدوی این پرونده در دیوان عالی کشور اطلاع داد.

21 مهر 1398

بیش از 4 هزار شعبه انتخاباتی در کشور برپا می گردد

فرماندار تهران گفت: بیش از چهار هزار شعبه انتخاباتی در کشور برای انتخابات مجلس برپا می شوند، همچنین صد هزار نفر آماده به کار هستند.

19 مهر 1398

گنجینه ای از زیبایی های طبیعت و تاریخ در ایران

ایران پهناور با تاریخ و فرهنگ دیرینه جلوه های کم نظیر و گاهی بی نظیری را از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی در نقاط گوناگون خود جای داده ولی استان اردبیل به تنهایی مجموعه ای ارزشمند از داشته های طبیعی ؛ تاریخی و هنری در ایران است.

15 مهر 1398

کسالت امیر کویت دیدار با ترامپ را به تعویق انداخت

وزیر امور دیوان پادشاهی کویت گفت، امیر این کشور برای انجام معاینات پزشکی به بیمارستانی در آمریکا رفته است و به همین دلیل دیدار میان او و ترامپ به تاخیر افتاده است.

15 مهر 1398

گذاشتن این ظروف و مواد غذایی در ماکروویو ممنوع!

در مطلب زیر می خواهیم به شما آموزش دهیم که از چه مواد غذایی و ظروفی در ماکروویو استفاده نکنید.

13 مهر 1398