فروشنده انسولین های تقلبی دستگیر شد

به گزارش هیو بلاگ، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری فردی که در خصوص خرید و فروش انسولین های تقلبی در فضای مجازی فعالیت می کرد خبر داد و گفت: از متهم بیش از 200 عدد انسولین تقلبی کشف و ضبط شده است

فروشنده انسولین های تقلبی دستگیر شد

به گزارش ایرنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی افزود: فردی به پلیس فتا تهران بزرگ مراجعه و مدعی شد در فضای مجازی اقدام به خرید انسولین کرده و زمانی که برای استفاده آن با پزشک مشورت کرده، متوجه شده انسولین ها فاسد و تاریخ گذشته است.

وی ادامه داد: شاکی در ادامه اظهارات خود گفت باتوجه به نیاز مادرم به انسولین، در فضای مجازی جستجو کردم و با شخصی ناشناس که خود را از وارد کنندگان این دارو معرفی کرد آشنا شدم و پس از صحبت های اولیه مبلغ 50 میلیون ریال برای خرید انسولین برای وی واریز کردم و پس از دریافت دارو ها با بررسی پزشک معین شد انسولین ها به هیچ عنوان قابل استفاده نیست.

گودرزی افزود: کارشناسان پلیس فتا پایتخت تحقیقات خود را آغاز کردند و با بهره گیری از روش های علمی و اقدامات فنی فرد مذکور را در فضای مجازی شناسایی و متوجه شدند مجرم با جعل هویت افراد مختلف در عرصه پزشکی در فضای مجازی اقدام به فروش دارو های فاسد و غیرقابل استفاده تحت عنوان انسولین به افرادی که نیازمند این دارو هستند، می کند.

وی افزود: با به دست آمدن اطلاعات هویتی متهم و پس از تشریفات قضایی، در نهایت مجرم در مخفیگاه خود در یکی از مناطق غربی تهران دستگیر و بیش از 200 قلم انسولین غیرقابل استفاده از محل اختفای وی کشف شد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: متهم پس از انتقال به پلیس فتا هرگونه جرمی را انکار میکرد، اما پس از روبه رو شدن با شاکی پرونده و ادله دیجیتال ضمن پذیرش بزه انتسابی به فروش دارو های فاسد اعتراف کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 8149

به "فروشنده انسولین های تقلبی دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروشنده انسولین های تقلبی دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید