کسب و کار

ترامپ همانطور که به کُرد ها خیانت کرد، به شما هم خیانت می کند!

در کتاب هنر معامله، دونالد ترامپ معامله گری و کلاهبرداری را یک هنر معرفی می کند. او در کتابی که خودش آن را ننوشته، می نویسد معامله ، هنر من است! دیگران نقاشی می کنند یا شعر های زیبا می نویسند ولی من معامله گری را دوست دارم.

4 آذر 1398

ماجرای سفرهای بدون بازگشت ایرانیان به دو کشور ، تجربه دوبی را در باتومی و بلگراد تکرار نکنید!

خبرنگاران : اعتماد نوشت: باتومی و بلگراد تا چند سال پیش نامی آشنا برای ایرانیان نبودند اما امروز یکی از اصلی ترین مقاصد سفر و مهاجرت آنها محسوب می شوند. از زمانی که گرجستان و صربستان رژیم لغو ویزا با ایران را اجرا کردند، سفرهای بدون بازگشت ایرانیان به...

29 آبان 1398

جلسه نوبت عصر امروز شروع شد

جلسه نوبت عصر مجلس به ریاست علی لاریجانی و با حضور نمایندگان شروع شد.

22 آبان 1398

رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل در سفر به کشور ترکیه

ترکیه یکی از بهترین کشورهای خوش آب و هوا با تاریخ شگرف بوده و همه ساله به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری به شمار می رود.

17 آبان 1398

روایتی هولناک از زندگی سخت سه دختر در اردوگاهی مخوف

رها حاجی زینل گفت: شاید بعضی نمایش آشویتس زنان را فمینیستی بدانند و بگویند مردها را محکوم می نماید اما اینطور نیست.

16 آبان 1398

ولیعهد سعودی: مسئولیت قتل خاشقجی با من است

محمد بن سلمان با وجودی که مسئولیت قتل خاشقجی را بر عهده گرفته اما مدعی شده از این اتفاق خبر نداشته است. این نخستین اظهار نظر مستقیم او درباره این موضوع است.

10 آبان 1398

توسعه گردشگری روستایی با وام کم بهره

عاطفه علیان- اصفهان- خبرنگار:اسم روستا که می آید، تصاویر متفاوتی در ذهن نقش می بندد. اما این که یک گردشگر فرسنگ ها مسافت را طی و برای مدتی به روستا سفرکند به شرایط طبیعی، شیوه زندگی، آداب و رسوم، فرهنگ، صنایع دستی و غذاهای محلی آن روستا برمی شود.

8 آبان 1398

برگزاری دوره های آموزش صنایع دستی برای زندانیان در ایلام

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان ایلام از برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی به زندانیان ایلامی اطلاع داد.

7 آبان 1398

سرنوشت مبهم اپل واچ سری 5 در رویداد دهم سپتامبر اپل

بسیاری از کاربران و علاقه مندان به محصولات اپل منتظر برگزاری رویداد جدید اپل در سالن تئاتر استیو جابز هستند تا از محصولات جدید این شرکت رونمایی شود. اما منظورمان از محصولات جدید آیفون های 11 نیستند! بلکه ساعت های هوشمند این شرکت هستند که مدت زیادی است...

30 مهر 1398

محصولاتی که به جای بازار روانه دامداری ها شد

فراوری بیش از حد بعضی از محصولات کشاورزی در امسال باعث شده تا با مازاد این محصولات در بازار های کشور روبرو شویم که در این بین کشاورزان بیشترین ضرر را خواهند دید.

26 مهر 1398

ایران را قطب گردشگری محرم کنیم

مدیرکل دفتر تبلیغات و بازاریابی گردشگری معتقد است: اگرچه تا به حال کمتر به گردشگری معنویت پرداخته ایم، اما این ظرفیت وجود دارد تا ایران را به قطب گردشگری محرم تبدیل کنیم.

13 مهر 1398