شرایط مهرداد میناوند بسیار وخیم است

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، دکتر هاشمیان عضو تیم پزشکی معالج مهرداد میناوند در مورد آخرین شرایط او گفت: میناوند به کما نرفته است بلکه در شرایط بد ریوی و زجر تنفسی ناشی از یک کرونای شدید واقع شده است. از دستگاه تنفسی تهاجمی برای او استفاده می کنیم. به همراه تیم دکتر لطفی کارهای تهاجمی را آغاز کرده ایم. شرایط او از صبح بهتر شده است اما مشکل ریوی همچنان ادامه دارد.

شرایط مهرداد میناوند بسیار وخیم است

وی تاکید کرد: همه پروتکل های استاندارد دنیا برای میناوند انجام می شود، او از قهرمانان کشور است و همه تلاشمان برای بهبودی او است. همانطور که برای سایر بیماران کرونایی انجام داده ایم و از شرایط آلودگی آی. سی.یو نترسیدیم برای میناوند هم همان کارها را انجام می دهیم.

دکتر هاشمیان تاکید کرد: شرایط میناوند بسیار وخیم است. در واقع شرایط لحظه ای پیش می رود. کارهای استاندارد را انجام می دهیم. بسیار مهم است که لحظه به لحظه حال او بدتر نشود. امیدواریم خدا شرایط بهتری را حاصل کند.

وی با توصیه به مردم گفت: شرایط کرونا همچنان در کشور وجود دارد، نمونه آن آقای میناوند. باید مراقب باشیم، انتقال ویروس جدی است، افرادی که تصور می کنند شرایط خوبی دارند ممکن است بدتر شوند و کارشان به دستگاه های تهاجمی تنفس کشیده شود باید مراقب باشیم تا اواسط بهمن ماه که واکسیناسیون در کشور آغاز می شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 7137

به "شرایط مهرداد میناوند بسیار وخیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مهرداد میناوند بسیار وخیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید