آنالیز میدانی قیمت لوازم خانگی از سوی معاون اول

به گزارش هیو بلاگ، تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری پیش از ظهر امروز پنج شنبه، با حضور در بازار امین حضور تهران از نزدیک به آنالیز شرایط قیمت ها در بازار لوازم خانگی پرداخت و با کسبه و خریداران به گفت وگو نشست.

آنالیز میدانی قیمت لوازم خانگی از سوی معاون اول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت اول ریاست جمهوری، محمد مخبر در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید، شرایط فراوریات داخلی و واردات در حوزه لوازم خانگی را در مصاحبه با صاحبان مغازه ها و عمده و خرده فروشان بازار آنالیز کرد و گلایه های برخی از کسبه و بعلاوه خریداران را درخصوص افزایش برخی قیمت ها و مسائل عرضه و تقاضا در این بازار شنید.

وی اظهار امیدواری کرد دولت بتواند با رصد مداوم و با همراهی فراوریکنندگان شرایط این بازار را نیز ثبات بیشتری بخشیده و در راستا کنترل قیمت ها و حل مسائل مردم قدم بردارد.

معاون اول رئیس جمهوری بعلاوه در این راستا در حاشیه بازدید بصورت تلفنی با برخی از مدیران عامل کارخانجات بزرگ فراوریی در داخل مصاحبه کرد و با بیان مسائل عنوان شده از سوی مردم، از آنها خواست برنامه های خود را برای حل این مسائل ارائه دهند.

معاون اول رئیس جمهوری در جلسه روز گذشته کارگروه تنظیم بازار، حمایت و پشتیبانی از فراوری داخلی را از سیاست ها و رویکردهای اصلی دولت برشمرده و در عین حال گفته بود: اگرچه دولت حمایت از فراوری داخلی را از راهبردهای اصلی خود می داند، اما در عین حال فراوریکنندگان باید به دو موضوع مهم قیمت و کیفیت کالا توجه جدی داشته باشند چرا که اگر در این میان منافع مردم نادیده گرفته گردد، دولت ناچار است حل مسائل مردم را در اولویت قرار دهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 9748

به "آنالیز میدانی قیمت لوازم خانگی از سوی معاون اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز میدانی قیمت لوازم خانگی از سوی معاون اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید