کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی تشکیل شد

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی، دکتر اردشیر قوام زاده در این جلسه گفت: فرصت بزرگی که در عرصه سلول درمانی وجود دارد، علاقمندی و حضور دانشجویان به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در این زمینه است.

کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی تشکیل شد

مشاور عالی رئیس پژوهشکده سرطان معتمد ضمن تشویق دانشجویان به فعالیت در عرصه پژوهش و فراوری علم به برنامه های بلند مدت کمیته تحقیقات در راستای سلول درمانی و سایر پروژه ها پرداخت.

مائده روزبهانی، دانشجوی پزشکی و دبیر کمیته نیز در این نشست گفت: هدف ما از تشکیل این کمیته استفاده از ظرفیت های بالای جهاد دانشگاهی در فراهم کردن بستر مناسب برای جذب دانشجویان نخبه و استفاده حداکثری از ایده ها و توانمندی های آنان در عرصه سلول درمانی، سرطان و سایر حوزه ها است. در این راستا پس از غربالگری و جذب دانشجویان و آنالیز ایده ها و توان مندی های آنها، در صورت قابل اجرا بودن ایده های آنها در زمینه اجرایی کردن آنها سرمایه گذاری شده و طبق موازین، تمامی امتیازات مادی و معنوی دانشجویان حفظ خواهد شد.

وی با دعوت از دانشجویان علاقمند و مستعد رشته های علوم پزشکی برای ارائه ایده های خود به کمیته ابراز امیدواری کرد که این کمیته بتواند بستر لازم را برای رشد و راهنمایی دانشجویان فراهم نموده و موثرترین حمایتها را به منظور پیشبرد پژوهش ها در اختیار آنها بگذارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 خرداد 1401 بروزرسانی: 14 خرداد 1401 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 11074

به "کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید