ویژگی تازه واتساپ چیست؟

به گزارش هیو بلاگ، تهران (پانا) - واتساپ از طریق کانال رسمی بتا به روزرسانی جدیدی را برای نسخه دسکتاپ ارائه می کند.

ویژگی تازه واتساپ چیست؟

به گزارش WAبتاInfo؛ واتساپ نسخه دسکتاپ بتا 2.2143.3 را به عنوان به روز رسانی سازگار عرضه کرده است، اما برخی از کاربران ممکن است این ویژگی را در به روز رسانی های بتای قبلی نیز دریافت کنند یا برخی هم با وجود به روز رسانی هنوز این ویژگی را مشاهده نکرده باشند. واتساپ این ویژگی را برای آزمایش کنندگان بتا خاص ارائه می کند. اگر نمی توانید چت ها را با استفاده از این نسخه پین کنید، منتظر به روز رسانی های بعدی باشید. این نسخه ممکن است در حال حاضر فقط برای MacOS در دسترس باشد.

پین کردن چت ها در واتساپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اگر از چند دستگاه استفاده می کنید، مطمئناً متوجه شده اید که نمی توانید چت های پین شده خود را ببینید و حتی نمی توانید چت های نو را به بالا پین کنید. این به دلیل مسائل سازگاری با چند دستگاه است، اما امروز همه چیز تغییر خواهد کرد. زیرا پس از چند ماه، واتساپ بالاخره به روز رسانی نوی را منتشر می کند که باعث می شود چت های پین شده بین دستگاه های مرتبط همگام شوند!

به لطف به روز رسانی نو، می توانید چت های نو را به بالای صفحه پین کنید و به طور اتوماتیک روی تلفن شما نیز پین می شوند، حتی اگر دستگاه شما همزمان آنلاین نباشد. اگر نمی توانید چت ها را پین کنید و چت های پین شده را مشاهده کنید، به این معنی است که حساب واتساپ شما هنوز برای پشتیبانی آماده نیست. واتساپ به تدریج این گزینه نو را برای آزمایش کنندگان بتا خاص منتشر می کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 9837

به "ویژگی تازه واتساپ چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی تازه واتساپ چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید