دریافت رایگان کتاب کرونا و راه های پیشگیری از آن

به گزارش هیو بلاگ، یکی از جذاب ترین بخش های این کتاب در بخش بیست و دوم، تحت عنوان شایعات و واقعیت هاست که می تواند به شفاف سازی و آگاهی بخشی عامه مردم یاری بسزایی کند.

دریافت رایگان کتاب کرونا و راه های پیشگیری از آن

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، تیم تحریریه کتابچین در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام به تهیه کتاب کرونا چیست؟ راههای پیشگیری از آن نموده است. این کتاب از جدیدترین اطلاعات سازمان بهداشت دنیای (WHO) و منابع موثق دیگر گردآوری، ترجمه و تنظیم شده است که بصورت رایگان در سایت کتابچین قرار گرفته و در دسترس عموم می باشد.

کتاب ویروس کرونا چیست؟ راههای پیشگیری از کرونا کتابی است با موضوع ویروس کرونای جدید (COVID-19) که با استفاده از جدیدترین اطلاعات و شرحات سایت سازمان بهداشت دنیای (WHO) تازه ترین تحقیقات و مطالب سایر منابع موثق، گردآوری، ترجمه و تدوین شده است تا در این برهه حساس کنونی در پی شیوع سریع و دنیای کروناویرس 2019 و با توجه به لزوم آگاهی رسانی صحیح و مناسب در این مورد بتواند اطلاعاتی درست و مفید را برای پیش گیری، کنترل و درمان هر چه بهتر این اپیدمی به دست مردم کشورمان برساند و گامی مثبت در راه شکست این بیماری بردارد.

بی شک مهمترین ویژگی این کتاب همین دقت در نقل مطالب و اطمینان از صحت علمی آن ها در موقعیتی است که فضای مجازی، سایت ها و حتی اخبار مملو از اطلاعات نادرست، غیر واقعی، پر ابهام و گاها خرافات در خصوص این بیماری است.

کتاب با شرح مختصری در خصوص انواع کرونا و تاریخچه آن و معرفی این ویروس و چگونگی شکل گیری و همه گیری آن شروع می گردد.

در بخش سوم به آمار مناطق شیوع این ویروس تا به امروز پرداخته شده است که نشان می دهد تا به امروز تقریبا شامل محدوده وسیعی از کل دنیا ما می گردد.

بخش چهارم یکی از مهمترین بخش های این کتاب محسوب می گردد چرا که راهکارهایی جهت تقویت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با این ویروس را آموزش می دهد.

بخش پنجم تا هفتم به بزرگترین معضلات موجود درباره نحوه برخورد و پیشگیری از کرونا می پردازد که گاهی شامل درمان های عجیب و غریبی نیز می گردد. همچون مصرف مواد شوینده ای که در موارد متعددی خود به ایجاد مسمومیت ها منجر شده است و یا درمان های تقلبی دیگر، اغلب بر مسائل این بیماری می افزاید.

یکی از جذاب ترین بخش های این کتاب در بخش بیست و دوم، تحت عنوان شایعات و واقعیت هاست که می تواند به شفاف سازی و آگاهی بخشی عامه مردم یاری بسزایی کند.

این کتاب کوشش نموده است تا تمامی جنبه های مرتبط با این بیماری را از معرفی تا توصیه ها، سوالات متداول و شایعه های پیرامون موضوع، آمار و ارقام، و در نهایت بهترین راهکارهای مقابله و پیشگیری از ویروس را شامل شده و مورد آنالیز قرار دهد.

کتاب کرونا چیست را از اینجا رایگان دریافت نمایید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 2771

به "دریافت رایگان کتاب کرونا و راه های پیشگیری از آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت رایگان کتاب کرونا و راه های پیشگیری از آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید