13 پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره برداری است

به گزارش هیو بلاگ، خبرنگاران/گیلان رئیس علوم پزشکی گیلان گفت: 13 پروژه حوزه بهداشتی گیلان پیشرفت بالای 95 درصدی دارند که آماده بهره برداری هستند.

13 پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره برداری است

دکتر ارسلان سالاری در نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، با تقدیر از زحمات مجموعه دست اندرکاران در پیگیری و تکمیل پروژه های حوزه سلامت بر ضرورت تشدید دقت نظرها و از سرگیری نظارت ها جهت تسریع در اتمام آنها تاکید نمود.

وی با آنالیز پیشرفت فیزیکی پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از جمله طرح های قابل افتتاح تا خاتمه سال، اظهار کرد: 13 پروژه حوزه بهداشتی گیلان پیشرفت بالای 95 درصدی دارند که آماده بهره برداری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اهتمام ویژه کادر فنی دانشگاه در تکمیل پروژه های طرح تحول سلامت هم ضروری دانست و اعلام کرد: بعضی از پروژه های طرح تحول به ویژه کلینیک های تخصصی در مرحله بهره برداری قرار گرفته اند و ضروری است تجهیز شوند.

سالاری، با بیان اینکه منابع لازم بسیاری از طرح های عمرانی تامین شده است، یادآور شد: انتظار است برای همه پروژه ها زمان بندی، تعریف و گزارش ارزیابی ها براساس آن، دنبال گردد.

وی بهره گیری از منابع خیران و افراد ذی نفوذ را برای اتمام پروژه ها مثمرثمر خواند و اضافه کرد: در بسیاری از پروژه های حوزه سلامت، خیران و نیکوکاران مشارکت جدی و فعالانه دارند، که ضروری است از این منابع بیشتر استفاده گردد.

رئیس علوم پزشکی گیلان، با اشاره به همکاری تنگاتنگ نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با دانشگاه علوم پزشکی در راستای تحقق اهداف خدمات بهداشت و درمان به مردم، توضیح داد: بعضی از امور در حوزه سلامت به ویژه تامین اعتبار و تحقق آن احتیاجمند همراهی نمایندگان مردم در خانه ملت است که خوشبختانه این آمادگی از سوی نمایندگان بارها مورد تاکید قرار گرفته است.

وی با اشاره به شروع سال تحصیلی و ضرورت آمادگی همه جانبه جهت ارایه خدمات به ذینفعان حوزه آموزش پزشکی، گفت: علاوه بر اتمام بخش های به جای مانده در خوابگاه های دانشجویی، باید فضاهای رفاهی و تجهیزات مورد احتیاج دانشجویان به برترین نحو تامین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 9442

به "13 پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره برداری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 پروژه بهداشتی گیلان آماده بهره برداری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید