کمالوند: سکته کنم خوب است؟

به گزارش هیو بلاگ، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بار ها و بار ها گفتم این مردم و این شهر هیچ چیز به جز تیم نفت مسجد سلیمان ندارند، دست از سر تیم ما بردارید.

کمالوند: سکته کنم خوب است؟

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم نساجی و نفت مسجدسلیمان در هفته دوازدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید. فراز کمالوند سرمربی نفت در نشست خبری بعد از این بازی، اظهارکرد: من در کمال ادب و احترام سعی کردم 90 دقیقه بازی را پشت سر بگذاریم در پایان بازی هم از آقای منصوریان و کوبل داوری تشکر کردم، اما حقیقت امر این است که نمی دانم چطور باید در مورد اتفاقاتی که پی در پی برای نفت مسحدسلیمان می افتد صحبت کنم؟

وی اضافه نمود: در 12 مسابقه برگزار شده یک اشتباه فاحش هم به نفع تیم ما حادث نشد چهارمین بازی پیاپی هست، سه بازی گذشته که کارشناسان داوری در همه برنامه های تلویزیونی بدون این که حتی یکی از آن ها نظر متفاوت داشته باشند تایید کردند که در حق تیم ما اجحاف شده است. در بازی با آلومینیوم اراک توپی که پشت محوطه جریمه خطا شده بود دقیقه 46 را پنالتی گرفتند و نتیجه بازی را تغییر دادند. در بازی با مس رفسنجان بازیکن حریف توپ را با دست برداشت و پنالتی واضح به فاصله دو متری داور گرفته نشد. در بازی با ذوب آهن بعد از گل یک هیچ ما، بازیکن حریف شیرجه زد و مانع ورود توپ به دروازه شد و باز هم پنالتی گرفته نشد و این هم از امروز. تا یک جایی از دست من و بازیکنان بر می آید، ولی از یه جایی به بعد دیگر از دست ما خارج است. بلافاصله حرف هم می زنیم به فاصله 24 ساعت بعد کمیته انضباطی نامه می زند آقای کامرانی فر، چون خودش داور بوده نامه مستقیم می زند که بیاید جواب بدهید. الان شما جواب بدهید، جواب این هشت، نه امتیازی که از تیم ما گرفته شده را شما بدهید. من باید چکار کنم؟ یک تیمی که هیچی ندارد و پول، امکانات و شرایط نداریم و در بدترین شرایط ممکن هستیم و اینطوری هم در حق ما اجحاف می کنند. دیگر من نمی دانم چه باید بکنم؟

کمالوند اضافه نمود: آنچه به جایی نرسد فریاد است. اگر کسی با تیم ما یا با خود من مسئله ای دارد به ما بگوید که به خودمان زحمت ندهیم، نمی شود که هر بازی اعصاب ما این طوری به هم بریزد. ثمره تلاش 11 بازیکن داخل زمین و بیرون زمین و کادرفنی و سرپرستی هر بازی از دست می رود. یک بار اشکالی ندارد و بعد میگن اشتباهات داوری شامل همه تیم هاست.

سرمربی نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: آقای خداد افشاریان اشتباهات داوری چرا شامل تیم ما نمی شود، من سوال می کنم 12 مسابقه برگزار شده چرا یک پنالتی هم به نفع تیم ما گرفته نشده است. چرا یک اشتباه پشت 18 به نفع ما گرفته نشده و زمانی اشتباه داوری هست که هم به ضرر و هم به نفع یک تیم گرفته شود، نمی شود که ما فقط متضرر شویم، یکی بیاد جواب ما را بدهد، خب گناه داریم، این شهر، بازیکنان، هوادارانش گناه دارند.

او اظهار داشت: بار ها و بار ها گفتم این مردم و این شهر هیچ چیز به جز تیم نفت مسجد سلیمان ندارند، دست از سر تیم ما بردارید، خدا را خوش نمی آید این چه رفتاری هست با تیم ما می کنید. چهارمین بازی است که این کار را علیه ما می کنند، سه بازی قبلی هم داور را محروم کردند چه چیزی عاید من شد؟

کمالوند گفت: تیم من الان باید هفتم جدول باشد چطوری باید حقم را بگیرم؟ الان در رختکن ما انگار عزا است، بازیکنان به من می گویند شما میگی به داور اعتراض نکن ما چکار کنیم. دیگه نه کاری از من و نه از بازیکنان بر نمی آید. اگر اشتباهات داوری برای همه تیم هاست، یک بار هم پنالتی الکی برای ما بگیرید، نمی شود که اشتباهات داوری فقط شامل یک تیم شود. من دیگر در مورد مسائل فنی چی بگویم؟ همه بازی را تحت شعاع یه پنالتی دقیقه نود هست. حرف هم میزنی آقای افشاریان می گوید محروم می کنیم. خب محروم کنید؛ این وسط امتیاز ما چه می شود.

کمالوند اظهار داشت: این چه محروم کردنی است که پس از سه هفته به داور بازی می دهید؟ آقای وحید کاظمی بازی ما با آلومینیوم را صد درصد عوض کرد، تازه به او پاداش می دهند. سپاهان و پرسپولیس را هک قضاوت کند. نشد که ما حرف نزنیم، اهانت نکنیم. باشد پس شما حق ما را بگیرید. آقای کمیته انضباطی شما حق ما را بگیرید، کمیته داوران شما حق ما را بگیر، من خسته شدم، بریدم، سکته کنم بیفتم بغل زمین خوب است؟

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: من راجب مسائل فنی صحبتی ندارم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران حاضر که معتقد بود توپ در محوطه جریمه نفت به دست بازیکن خودی خورده است؟ عنوان کرد: گفت: این صحنه را هم دیدیم به دست بازیکن من نخورد. لطفا صورت مسئله را پاک نکنید. من حرفم چیز دیگری است و روی صحبت من با نساجی نیست.

تیم نساجی هم تیم بسیار خوبی است و هم خوب فوتبال بازی می کند. شما به عنوان خبرنگار رسالت تان این است که خبرنگار باشید شما اینجا هوادار یا کارشناس داوری نیستید.

او در ادامه در پاسخ به سوال دیگر این خبرنگار درباره عملکرد متفاوت نفت در دو نیمه نیز اظهار داشت: ما در دو نیمه با دو تفکر متفاوت وارد زمین شدیم. نیمه اول سه چهار بازیکن مثل نقی زاده، نادری و میرجوان را استراحت داده بودیم. به اعتقاد من دو تیم خوب فوتبال بازی کردند و موقعیت های صد درصدی زیادی روی دروازه های همدیگر ایجاد کردند، اما تمام این اتفاقات بازی را سوت دقیقه 88 بازی تحت شعاع قرار داد که باعث شد نتیجه تغییر کند، اصلا پنالتی نبود و مثل سه بازی قبل سه امتیاز را از ما گرفتند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 10393

به "کمالوند: سکته کنم خوب است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: سکته کنم خوب است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید