منصوریان: از آن مربیانی نیستم که تمرینات را تعطیل کنم، قراردادم 3 میلیارد است

به گزارش هیو بلاگ، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: من دوست دارم رسماً مبلغ قراردادم را اعلام کنم که 3 میلیارد تومان است.

منصوریان: از آن مربیانی نیستم که تمرینات را تعطیل کنم، قراردادم 3 میلیارد است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گل گهر سیرجان گفت: فردا بازی بسیار سخت و نفسگیری خواهیم داشت. پیش از شروع صحبت های فنی، خوشامد ویژه به امیر قلعه نویی و تیمش می گویم. احترام فوق العاده ویژه ای برای او قائل هستم و دوستش هم دارم. امیدوارم میزبان خوبی برای این تیم باشیم. قطعاً بازی سختی داریم، چون در آنالیزی که از تیم قلعه نویی داشتیم، چه سال گذشته و چه امسال، نحوه بازی تیمش کلاً تغییر کرده و نفرات زبده و خوبی هم خریده اند.

وی افزود: در طول هفته و بعد از بازی با نساجی، همه گروه 9 نفره مان روزی نزدیک به 9 ساعت وقت گذاشتیم تا این بازی را آنالیز کنیم. فکر می کنم نصف یک روز را به همراه تمرین بازیکنان برای این بازی وقت گذاشتیم. می دانیم این بازی برای ما بسیار سخت تر از بازی با پرسپولیس و استقلال و سپاهان خواهد بود. بازیکنان مان به لحاظ روحی و روانی و فیزیکی خیلی آماده هستند. کم کم با آن هماهنگی لازم رسیده ایم و از همه مهمتر اینکه امروز در تیم مان به سطحی می رسیم که فرقی نیم کند چه کسی از بین 25 بازیکن مان به زمین برود. ما یک شعاری را برای خودمان گذاشته ایم که یک نفر برای همه و همه برای یک نفر یا به نوعی می توان گفت یک نفر برای همه و همه برای آبادان. این شعار را سرلوحه کارمان گذاشته ایم.

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم که یکی از آنها اهل شاخه است که دو ماه به ما اضافه می شود. متاسفانه در حین تمرینات نیز حسن بیت سعید را از دست دایم. همچنین محمود مطلق زاده ماه بعد به تیم اضافه می شود، ضمن اینکه باید به مصدومیت فرزاد جعفری نیز اشاره کنم. بر همین اساس سعی کردیک طوری در تمرینات و مسابقات کار کنیم که نتیجه خوبی بگیریم. به هر حال از تمرینات بچه ها راضی هستم. به طور ویژه از بزرگان تیم تشکر می کنم؛ به ویژه طالب ریکانی که فضا و بستر را برای پیشرفت جوانان باز کردند. البته جوانان تیم نیز کاملاً وقت می گذارند و در بازی با نساجی نشان دادند که آماده طی کردن پله های رشد هستند. ستاره های خیلی خوبی در تیم مان برای آینده آبادان می بینیم. باید شرایط فراهم کنیم که این ستاره ها در آبادان حفظ شوند. در مجموع به همه خسته نباشید می گویم و صبر هواداران آبادانی تشکر می کنم. به امید روزی که کرونا بیشتر از همیشه از کشور رخت بربندد و هواداران به ورزشگاه بیایند. در بازی فردا نیز با تمام وجود می جنگیم. می دانیم بازی سختی است، ان شاءالله با عنایت خدا سربلند بیرون بیاییم.

منصوریان عنوان کرد: روزی که به آبادان آمدم، مسائل اینجا را می دانستم و آگاه بودم که برخی اوقات به چه نقاطی از مسائل مالی برمی خوریم. یک بار پیرمردی به تمرین ما آمد و به من گفت باشگاه های دیگر به تو پول خیلی بیشتری می دادند، چرا به آبادان آمدی؟. من در جوابش گفتم خودم این چالش آبادان رو دوست داشتم و علاقه داشتم در این تیم کار کنم، چون پتانسیل زیادی دارد. آن پیرمرد ادامه داد که می توانم خواهشی داشتم باشم که یکی دو ماه دیگر آبروی ما را به دلیل بی پولی و بدون آب بودن و بدون لباس بودن نبری و شأن شهر ما را پایین نیاوری؟ ما آبادان و شهر اولین ها هستیم. من به آن پیرمرد قول دادم و درباره مسائل آبادان که سال ها نیز وجود دارد، این مسئله را تبدیل به چماق نکنیم و بر سر خودمان نکوبیم. ما مسائل اینجا را می دانیم. خدا را شکر مسئول پخش پالایش و معاونش بسیار علاقه مند به نفت آبادان شدند و خودشان از عاشقان تیم صنعت نفت هستند. به همین دلیل دوست ندارم مثل خیلی از مربیان سر و صدا کنم و کار را به تعطیلی تمرینات بکشانم. در واقع اصلاً در فاز این مسائل نیستم. شأن این شهر خیلی بالاست. اگر به این تیم رسیدگی کنند و منابع مالی خوبی داشته باشید، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فوتبالیست در کشور است. من می دانستم اینجا چه مسائلی هست. امروز هم می خواهم به تمام هواداران بگویم که حالم در آبادان خیلی خوب است. برخلاف اینکه برخی فکر می کنند هر جا که منابع مالی باشد، حال آدم خوب است، باید بگویم که حالم با مردم آبادان خوب است.

منصوریان عنوان کرد: روزی که به آبادان آمدم، مسائل اینجا را می دانستیم و آگاه بودم که برخی اوقات به چه نقاطی از مسائل مالی برمی خوریم. یکبار پیرمردی به تمرین ما آمد و به من گفت باشگاه های دیگر به تو پول خیلی بیشتری می دادند، چرا به آبادان آمدی؟. من در جوابش گفتم خودم این چالش آبادان رو دوست داشتم و علاقه داشتم در این تیم کار کنم، چون پتانسیل زیادی دارد. آن پیرمرد ادامه داد می توانم خواهشی داشتم باشم که یکی دو ماه دیگر آبروی ما را به دلیل بی پولی و بدون آب بودن و بدون لباس بودن نبری و شأن شهر ما را پایین نیاوری؟ ما آبادان و شهر اولین ها هستیم. من به آن پیرمرد قول دادم و درباره مسائل آبادان که سال ها نیز وجود دارد، این مسئله را تبدیل به چماق نکنیم و بر سر خودمان نکوبیم. ما مسائل اینجا را می دانیم. خدا را شکر مسئول پخش پالایش و معاونش بسیار علاقه مند به نفت آبادان شدند و خودشان از عاشقان تیم صنعت نفت هستند. به همین دلیل دوست ندارم مثل خیلی از مربیان سر و صدا کنم و کار را به تعطیلی تمرینات بکشانم. در واقع اصلاً در فاز این مسائل نیستم. شأن این شهر خیلی بالاست. اگر به این تیم رسیدگی کنند و منابع مالی خوبی داشته باشید، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فوتبالیست در کشور است. من می دانستم اینجا چه مسائلی هست. امروز هم می خواهم به تمام هواداران بگویم که حالم در آبادان خیلی خوب است. برخلاف اینکه برخی فکر می کنند هر جا که منابع مالی باشد، حال آدم خوب است، باید بگویم که حالم با مردم آبادان خوب است.

وی عنوان کرد: می دانم کار سختی را انتخاب کرده ام و البته با تمام وجود برای این کار سخت می جنگم. فعلاً 3 بر یک از آنها عقب هستیم و ان شاالله بتوانیم به روزی برسیم که تعداد بردهای مان و گل های نخورده مان زیاد باشد تا بتواند با فراق بال در بخش های مختلف شهر بروم.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: ما هنوز بدهکار هستیم. 10 میلیارد که به تیم آمد، صرف بدهکاری ها شد. 10 میلیارد دیگر هم که به دست مان برسد، باید بابت بدهکاری ها بپردازیم. هر مربی ای که قبل از من اینجا نشسته، حقش بوده که پولش را بگیرد. ما یک قول و قراری با بزرگان تیم به ویژه ریکانی و سایر بازیکنان و به ویژه کادر فنی گذاشتیم و به آنها گفتم که می دانیم به کجا می رویم. من دوست دارم رسماً مبلغ قراردادم را اعلام کنم که 3 میلیارد تومان است. اگر می خواستم در تیم قبلی ام بمانم، فکر می کنم اگر سه ماه می ایستادم و شکایت می کردم، 4.5 برابر این پول را می گرفتم اما دوست دارم جایی باشم که بازیکن تولید کنم و تاثیری در فوتبال آبادان داشته باشم.

منصوریان اعلام کرد: دستیارانم در صنعت نفت پول خیلی کمی گرفته اند. مبلغ قرارداد کل مجموعه تیم نسبت به پول روز فوتبال ناچیز است و شاید به میزان یک پنجم پول یک مربی برسد. در واقع کل مبلغ قرارداد مربیان نزدیک به 5.5 میلیارد تومان می شود. ما از گفتن این مسائل ابایی نداریم. مجموع 8، 9 نفر ما درکادر فنی و بدنساز تیم 5.5 میلیارد قرارداد دارد. این را گفته ام که همتایان من در تیم های دیگر بین 10 تا 15 میلیارد در سال می گیرند. البته می گویم که آنها باید 30 تا 40 میلیارد بگیرند. به هر حال این انتخاب خودم بوده که به آبادان بیایم و این را دوست داشتم که اینجا حالم خوب باشد که اینگونه است. تیم ما بسیار نجیب است و روی تک تک آنها مثل یک پدر و برادر می بوسم. امروز هم به عضو هیئت مدیره گفتم که بازیکنان احترام همشهریان خود را دارند. شأن این شهر خیلی بالاست. مردم اینجا قابل احترام هستند. ما شاید به لحاظ مالی از اسب افتاده باشیم اما از اصل نیفتاده ایم. اتفاقا به لحاظ اصل بودن خیلی هم قوی هستیم. ما یکی از بهترین تیم های لیگ هستیم. قطعاً پول نیز به تیم تزریق خواهد شد و قطعاً لبخند را بر لب هواداران فوتبال خواهیم آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 9860

به "منصوریان: از آن مربیانی نیستم که تمرینات را تعطیل کنم، قراردادم 3 میلیارد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: از آن مربیانی نیستم که تمرینات را تعطیل کنم، قراردادم 3 میلیارد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید