پرسپولیس ایران ژن قهرمانی دارد

به گزارش هیو بلاگ، تهران (پانا) - مربی پرسپولیس از انگیزه بالای بازیکنان این تیم برای کسب دومین برد در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

پرسپولیس ایران ژن قهرمانی دارد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با الریان قطر گفت: همه جوره خود را برای این مسابقات آماده و طراحی خیلی خوبی برای این شش بازی که یک دیدار آن را پشت سر گذاشته ایم مهیا کرده ایم.

مطهری ادامه داد: می دانیم که پرسپولیس ایران، DNA و ژن قهرمانی دارد. همیشه برای حرکت کردن در این راستا تلاش می کند. بچه ها با تعهد کامل وظایف خود را انجام می دهند و کار کردن با آنها برای ما لذت بخش است زیرا نهایت تلاش خود را برای قهرمانی و پیروزی انجام می دهند.

وی درباره قیاس این دوره از لیگ قهرمانان آسیا با دوره قبلی گفت: همیشه این مسابقات سنگین بوده و تیم های خیلی خوبی در آن شرکت می کنند. تنها تفاوت این است که امسال علی رغم تلاش و زحمت فدراسیون هند از لحاظ امکانات کمبودهایی مثل زمین تمرین و مسائل دیگر وجود دارد. البته این ها بهانه گیری نیست. بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. کسی که بخواهد بهانه گیری کند در راستا موفقیت قرار نمی گیرد اما کمبودها هم یک واقعیت است.

مربی پرسپولیس ایران ادامه داد: تیمی که می خواهد قهرمان شود و در راستا خوبی حرکت کند این مسائل را پشت سر می گذارد. به مسائل فکر نمی کند و فقط هدفش قهرمانی است. پرسپولیس هم خارج از این قاعده نیست.

مطهری درباره نقطه ضعف و قوت پرسپولیس مقابل الوحده و برنامه این تیم برای طراحی حملات مقابل الریان گفت: همه می دانیم پرسپولیس همیشه دنبال بازی کلاسیک، بازی سازی از عقب و بازی مالکانه است. استفاده کردن از کل فضا، طول و عرض زمین و دواندن بیشتر توپ نکته شاخص بازی ما است. استفاده از کانال های کناری و فضاها، شگرد تیم ما است و سعی داریم همیشه برنامه های خود و نوع فوتبال مان را به حریف دیکته کرده و شکل بازی را تعریف کنیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی با الوحده فوق العاده کار کردیم و می توانستیم به گل های زیادی برسیم اما طبیعی بود در نیمه دوم بخواهیم با حفظ انرژی از گل خود محافظت کنیم. درباره نقطه ضعف باید بگویم تمام زوایای تیم را رصد می کنیم. همانگونه که تمام تیم ها نقطه ضعف و قوت دارند. اکنون زمان صحبت درباره این موضوع نیست.

مربی پرسپولیس درباره احتمال طراحی متفاوت تیم پرسپولیس برای دیدار با الریان با توجه به سوابق باز ی های دو تیم گفت: احترام ویژه ای برای تیم الریان و لورن بلان که در فوتبال آدم بزرگی است قائل هستیم. وی تیم قابل احترامی دارد. در دوره های قبلی بلان مربی این تیم نبود. اکنون هر دو تیم با طراحی و شکل و شمایل جدید جلوی هم بازی خواهند کرد. کارهای حریف شناسایی شده و می دانیم از چه راه هایی به الریان ضربه بزنیم.

مطهری ادامه داد: حریف را خیلی خوب رصد کرده ایم و می دانیم وابستگی زیادی به بازیکنان خارجی اش به ویژه یاسین براهیمی دارد. سعی داریم بازی را کنترل کرده و طبق آنچه باب میل مان است مسابقه را رو به جلو برده و نتیجه خوبی بگیریم. از هواداران هم می خواهم مثل همیشه و همان گونه که پیش از از فینال آسیا که تیم را حمایت کردند اکنون هم به شایعات توجه نکرده و خیلی خوب و عالی پرسپولیس را حمایت کنند و از راه دور به ما انرژی مثبت بدهند.

مجله آی سیب: مجله آی سیب | مجله فناوری های جدید، رایانه ها، موبایل ها و کجت های هوشمند

مجله بیزبینگ: مجله بیزبینگ، مجله موفقیت در کارآفرینی و کسب و کار

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 7916

به "پرسپولیس ایران ژن قهرمانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس ایران ژن قهرمانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید