نشست سلطانی فر با رئیس سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری استقلال و پرسپولیس

به گزارش هیو بلاگ، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، نشستی با رئیس سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار کرد.

نشست سلطانی فر با رئیس سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری استقلال و پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با اعلام جمشید تقی زاده، معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان، در راستای اجرای تبصره دوی قانون بودجه سال 98 و به منظور واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، جلسه ای با حضور مسعود سلطانی فر و رئیس سازمان بورس و فرابورس برگزار گردید.

در این نشست مقرر شد اعضای هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با موضوع معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها، باید نسبت به به کارگیری یک کارگزار بورس به عنوان مشاور جهت پذیرش در فرابورس، مشخص قیمت گذاری پنج درصد و رفع کردن کلیه موانع و مسائل اقدام نمایند.

در این جلسه از معاون سازمان بورس هم دعوت شده است تا نسبت به معرفی چندین کارگزار مطرح و به نام، به اعضای هیئت مدیره دو باشگاه و مدیران عامل دو مجموعه، پس از مشورت اعضای هیئت مدیره نسبت به عقد قرارداد با آن کارگزار اقدام نمایند. در صورت تبدیل سهام به عام، با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان خصوصی سازی در راستای اصلاح اساسنامه شرکت در حال اجرا است. لازم است هیئت مدیره مصوبه لازم را برای تبدیل سهام به وزارت اعلام کند تا با تأیید مقررات مصوبه، مجمع فوق العاده اخذ گردد.

هیئت مدیره دو شرکت ثبت به انعقاد قرارداد نهاد اقتصادی با کارگزاران مورد تأیید سازمان بورس و اوراق بهادار با هماهنگی معاونت حقوقی، ظرف یک هفته اقدام نمایند تا کارگزار پس از آنالیز های لازم مدارک و مستندات، با تصریح موانع و مسائل، پیشنهاد لازم را ارائه نمایند و سپس اقدام لازم را انجام دهند. قیمت گذاری شرکت ها - چه برند و چه شرکت - در صلاحیت سازمان خصوصی سازی است که این امر مستلزم انعقاد قرارداد با مشاور یا کارگزار است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 452

به "نشست سلطانی فر با رئیس سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست سلطانی فر با رئیس سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید