معرفی خدمات گردشگری انیاک جی دی اس در نمایشگاه بین المللی گردشگری

مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران در روزهای بیست سوم تا بیست و ششم بهمن ماه 1398 شاهد حضور پررنگ و متمایز هلدینگ انیاک در حوزه صنعت گردشگری و فناوری های نوین بود.

معرفی خدمات گردشگری انیاک جی دی اس در نمایشگاه بین المللی گردشگری

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور سفر به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

شرکت انیاک جی دی اس(EniacGDS) از فناوری های نوین خود در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری بهمن 98 رونمایی کرد.

گروه شرکت های دانش بنیان انیاک از محصول نوآورانه GDS رونمایی کرد که حلقه رابط توزیع و مدیریت محصولات گردشگری داخلی و خارجی تلقی شده و دسترسی به بیش از 600 هزار هتل در همه نقاط دنیا و کل خطوط هوایی داخلی و بیش از 400 ایرلاین خارجی را سبب می شود.

در حاشیه نمایشگاه، آقای دکتر تیموری، معاون وزیر گردشگری، دکتر جان فشان، مدیرعامل اداره میراث فرهنگی، و صنایع دستی و گردشگری تهران ، حرمت الله رفیعی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی خدمات مسافرت هوایی و دنیاگردی و روسای انجمن های صنفی آژانس های مسافرتی استان های کشور از غرفه گروه شرکت های انیاک دیدن کردند.جناب آقای دکتر جان فشان در خصوص دغدغه ها و تاثیرات شرکت های دانش بنیان هم جون انیاک جی دی اس در حوزه گردشگری مسائلی مطرح کرده و با سید ناصر حجازیان،رئیس هیئت مدیره گروه انیاک به گفتگو و ارائه پیشنهادات پرداختند.

دکتر تیموری ، معاون وزیر گردشگری، ضمن اشاره به ابعاد ارزآوری، بازگشت سرمایه و اشتغال زایی صنعت گردشگری و امکان توزیع عادلانه ثروت و درآمد در میان اقشار جامعه به تاثیر نمایشگاه ها و GDS و شرکت های زیرساختی همچون انیاک در حوزه سفر و توریسم پرداخت : نمایشگاه یکی از ابزارهای اطلاع رسانی در زمینه گردشگری از گذشته تا به امروز بوده است و با وجود گسترش فناوری و اینترنت ، نقش نمایشگاه ها کمرنگ نشده بلکه نمایشگاه خود را با ویژگی های فناوری تطبیق داده و از آن بهره برداری کرده است.

وی اضافه کرد : تقریبا از سال 2010،گردشگری با فناوری های اطلاعات و ارتباطات عجین گشت.سازمان گردشگری از سال ها پیش به حذف شدن مقاصد گردشگری در صورت عدم تطبیق با قابلیت ها و الزامات فناوری ها اشاره نموده بود.درچنین شرایطی،کسب وکارهای ایرانی نیز الزام تطبیق با قابلیت های فناوری را تجربه کرده اند.سرعت اتصال آن ها به شبکه های اینترنتی و فضای مجازی با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.انیاک جی دی اس با ایده برطرف مسائل و چالش ها در فضای خارج از وب،مبحث پرداخت های آنلاین و بیمه گردشگران را مطرح کرده که طبیعتا سهولت و آرامش گردشگران داخلی و خارجی را در پی دارد.این امر در حوزه ورود گردشگران خارجی به کشور از اهمیت بالاتری برخوردار است.انیاک جی دی اس امکان اتصال به شرکت های بین المللی و رزرواسیون های CRS،GDS را برای همکاران حوزه گردشگری،خدماتی، اقامتی و آژانس های مسافرتی را فراهم می سازد تا در بستر فعالیت های کم هزینه تر و گسترده تر به ذی نفعان معرفی شوند.

هم چنین در این رویداد ، خانم مهندس شریفیون ، قائم مقام اجرایی ریاست هلدینگ ،آقای مهندس هداوند، مدیر فروش گردشگری و آقای مهندس احمد صفر ، مدیر محصول انیاک به ارائه و معرفی دستاوردهای محصول EniacGDS پرداختند.

از دیگر کوشش های شرکت دانش بنیان EniacGDSدر نمایشگاه بین المللی گردشگری سال 1398 می توان به رشد دانش و توانمندسازی فعالان حوزه سفر و گردشگری با برگزاری سمینارهای تخصصی اشاره نمود. برجسته ترین اساتید بازاریابی دیجیتال و سئو و موضوعات تخصصی گردشگری: آقایان دکتر حسین بهزاد عباسی، دکتر حسین خائف و مهندس بابک بنیادی و دکتر فخری طبق برنامه زمانی تعیین شده، سمینارهای رایگان در حوزه اهمیت بازاریابی دیجیتال در گردشگری نوین، سئو در گردشگری، چالش های مالیاتی، بیمه و مقررات گردشگری ، ضرورت اتصال آژانس ها به وسیله GDS را برگزار کردند که مورد استقبال گسترده مدیران آژانس های مسافرتی و متولیان این حوزه قرار گرفته و محیط پویای پرسش و پاسخ را در محیط نمایشگاهی در پی داشت . آشنایی پروایدرها مصرف کنندگان صنعت با کسب و کار و تکنولوژی های نوین و دانش روز حوزه توریسم در هم افزایی و شراکت ایجاد فرهنگ کاری مشترک نقش به سزایی دارد.

استقبال متولیان حوزه گردشگری و بانکداری و پرداخت از غرفه انیاک جی دی اس بی سابقه بود که از مهم ترین بازدیدکنندگان می توان به دکتر اربابی مدیرعامل کانون دنیاگردی و اتوموبیل رانی ، موسس بانک حکمت ایرانیان،مدیرعامل بانک سپه ، کارگزار بانک مرکزی و پنج بانک دیگر یاد کرد. همچون آژانس های مسافرتی هرمس توران باستان ،ستاره های سربی متین ، آرین توریست،آتیه گشت سبز، مهاجر سیر ایرانیان، ثنا سفرگشت در غرفه به عنوان سرویس گیرندگان محصول انیاک جی دی اس حضور داشتند.از مهمانان حوزه فناوری نیز می توان به دست اندرکاران اپلیکیشن های بانکی همانند دیبا و ایران زمین و اپلیکشن های موبایلی و کاربردی پاس و آمینا اشاره نمود.

همه این کوشش ها، توسعه بسترهای آنلاین عرضه محصولات سفر و توریسم و رشد و شکوفایی فعالان این حوزه از جمله شرکای تجاری، برگزار کنندگان تور، آژانس های مسافرتی و وب سایت های گردشگری و هتلداری را سبب می گردند که با هم افزایی خود ،رشد سطح خدمات آنلاین و آفلاین گردشگری، توزیع یکپارچه خدمات مربوطه میان سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان، مقابله با انحصارگرایی، افزایش بازار فروش، افزایش سهم این صنعت در رشد سرانه ملی و ورود ارز به ایران در عصر دیجیتال را به همراه دارند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات اخبار نمایشگاه و سمینارهای تخصصی گروه انیاک از وبسایت https://eniacgds.com/ بازدید کنند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1398 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 1378

به "معرفی خدمات گردشگری انیاک جی دی اس در نمایشگاه بین المللی گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی خدمات گردشگری انیاک جی دی اس در نمایشگاه بین المللی گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید