مستندی متفاوت در خصوص یک روحانی

به گزارش هیو بلاگ، عبدالرضا نعمت اللهی، کارگردان فیلم برای پس از مرگم در مراسم اکران افتتاحیه این مستند سینمایی گفته است این فیلم پرونده ای درباره علی صفائی حائری و شاید کمی متفاوت با سایر فیلم هایی باشد که درباره روحانیون ساخته شده است.

مستندی متفاوت در خصوص یک روحانی

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنروتجربه، مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی برای پس از مرگم به تهیه کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت اللهی محصول مرکز توسعه سینمای مستند، تجربی و پویانمایی 22 اسفندماه به وسیله گروه سینمایی هنروتجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم پیغام ویدئویی عبدالرضا نعمت اللهی، کارگردان فیلم که در خارج از کشور حضور دارد پخش شد. در بخشی از این پیغام نعمت اللهی با تشکر از محمد حمیدی مقدم، مدیرعامل مرکز توسعه سینمای مستند، تجربی و پویانمایی که از ساخت این فیلم حمایت کرد گفت: از گروه هنروتجربه نیز تشکر می کنم و بسیار قدردان این موقعیت هستم زیرا این مراسم، اکران و نمایش فیلم مستند برترین اتفاقی است که می تواند برای یک اثر بیفتد.

او ادامه داد: فیلم برای پس از مرگم پرونده ای است درباره علی صفائی حائری و شاید کمی متفاوت باشد با سایر فیلم هایی که درباره روحانیون ساخته شده است. در این مراسم محمد حمیدی مقدم مدیرعامل، عبدالحسین بدرلو معاون مستند، جمعی از مدیران مرکز توسعه سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، علیرضا حسینی رئیس انجمن صنفی تهیه کنندگان مستند و عضو هیئت مدیره خانه سینما، مصطفی رزاق کریمی، سهیل کریمی جمعی از علاقه مندان سینمای مستند، عوامل فیلم برای پس از مرگم و جمعی از شاگردان و علاقه مندان مرحوم صفائی حائری حضور داشتند.

مستند برای پس از مرگم به کارگردانی عبدالرضا نعمت اللهی فیلمی درباره روحانی اندیشمند و عارف صفائی حائری مشهور به عین صاد است.

در این فیلم چهره های مختلف فرهنگی و هنری همانند، محمدمهدی عسگرپور، منوچهر محمدی، نادر طالب زاده، علیرضا داودنژاد، خسرو باقری، بیژن بیرنگ، عبدالمجید معادیخواه، منیره صفایی، فروغ احراری، محسن بغدادی و... حضور دارند.

این فیلم نامزد برترین کارگردانی، برترین تدوین، برترین پژوهش در بخش ملی شانزدهیمن دوره جشنواره سینماحقیقت و برنده جایزه ویژه شبکه مستند شده است.

مستند برای پس از مرگم از 24 اسفند در گروه سینمایی هنروتجربه و به وسیله سایت هاشور به صورت آنلاین اکران خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1401 بروزرسانی: 25 اسفند 1401 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 13219

به "مستندی متفاوت در خصوص یک روحانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مستندی متفاوت در خصوص یک روحانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید