عیدی شب یلدای همراه اول به مشترکان

به گزارش هیو بلاگ، خبرنگاران :همراه اول با ارائه بسته های متنوع مکالمه و اینترنت برای تمامی مشترکان خود، به استقبال شب یلدا رفت.

عیدی شب یلدای همراه اول به مشترکان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به رسم همراهی با آیین باستان ایرانیان و فرارسیدن شب چله یا همان شب یلدا، بسته های استثنایی مکالمه و اینترنت به تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان ارائه می دهد.

این بسته ها که از ساعت 8 شب 30 آذرماه تا ساعت 8 صبح یکم دی ماه قابل استفاده هستند، با هدف استقبال از چله بزرگ زمستان طراحی شده است؛ براساس تقویم پیشینیان، فصل سرما به دو چله تقسیم و به آغاز زمستان، چله بزرگ گفته می گردد.

تمامی مشترکان همراه اولی برای بهره مندی از بسته های ویژه شب یلدا می توانند از ساعت 8 تا 24 روز چهارشنبه 30 آذر 1401، نسبت به خریداری و فعالسازی بسته موردنظرشان اقدام نمایند.

در این طرح، بسته های متنوع مکالمه و اینترنت برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان در نظر گرفته شده است تا زمینه ساز خلق خاطراتی به یادماندنی در بلندترین شب سال باشد.

مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای خرید این بسته ها می توانند با شماره گیری کد دستوری ستاره 100 ستاره 67 مربع و مشترکان انارستان با شماره گیری کد دستوری ستاره 100 ستاره 6671 مربع اقدام نمایند.

امکان فعالسازی همزمان این بسته ها با سایر بسته های مکالمه، اینترنت و ترکیبی برای تمامی مشترکان اپراتور اول تلفن همراه وجود دارد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 12656

به "عیدی شب یلدای همراه اول به مشترکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیدی شب یلدای همراه اول به مشترکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید