صادقی: شناختی روی نفت نداشتیم، نوروزنژاد:امیدوارم در لیگ بمانیم

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، در ادامه سومین روز از رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف تیم نفت و گاز گچساران رفت و پیروز شد با کسب پیروزی در این دیدار صدرنشین گروه اول شود.

صادقی: شناختی روی نفت نداشتیم، نوروزنژاد:امیدوارم در لیگ بمانیم

کیوان صادقی سرمربی تیم هندبال ذوب آهن اصفهان پس از کسب دومین برد شاگردانش در دور رفت لیگ برتر، گفت: شناختی ما روی تیم نفت و گاز گچساران نداشتیم و چند نفر از بازیکنان این تیم را قبلاً دیده بودیم. مخصوصاً نیمه اول بچه ها در دفاع خیلی ضعف نشان دادند و آنها با فشار وارد زمین ما می شدند و بچه های ما به راحتی آنها را رها می کردند.

وی ادامه داد: تیم هایی که آمادگی جسمانی داشته باشند در این دوره از مسابقات بهتر از بقیه تیم ها هستند. ممکن است یک نیمه بازی پا به پا باشد اما بازی هندبال 60 دقیقه پر قدرت است است و باید برای نیمه دوم انرژی داشت. ما خوشبختانه در نیمه دوم اختلاف را زیاد کردیم و به نتیجه رسیدیم. به تیم نفت و گاز و داوران هم تبریک می گویم.

اصغر نوروز نژاد سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص بازی شاگردانش و ثبت این شکست گفت: مشکل تیم ما این است که تنها دو هفته کنار هم تمرین داشتیم. با مصوبه نفت کلیه تیم های قهرمانی و لیگ برای نفت و گاز گچساران را حذف کرد و ما دو هفته فقط فرصت داشتیم تا تیم را جمع کنیم. حتی چند نفر از بازیکنان بومی ما به تیم های دیگر پیوستند و واقعاً می بینید که بیشتر تیم ما را نوجوانان و جوانان تشکیل دادند.

وی شرح داد: ما بودجه ای نداشتیم که بتوانیم تیم را تقویت کنیم. تیم ما فرصت کافی برای تمرین نداشت و در نیمه دوم از نظر بدنی تحلیل رفت و کم آورد.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص شانس این تیم برای ادامه لیگ برتر هم گفت: امیدواریم با این نوجوانان و جوانان نتیجه مطلوبی بگیریم و تیم نفت و گاز را در لیگ برتر نگه داریم .

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 5630

به "صادقی: شناختی روی نفت نداشتیم، نوروزنژاد:امیدوارم در لیگ بمانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: شناختی روی نفت نداشتیم، نوروزنژاد:امیدوارم در لیگ بمانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید