شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراکتور هستیم

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پورمحمدی ظهر امروز با حضور در باشگاه تراکتور، این باشگاه را برندی معتبر برای فوتبال آسیا دانست. وی در این دیدار جلسه ای با بازیکنان و اعضای این باشگاه داشت و از تلاش آنها برای سربلندی فوتبال آذربایجان تجلیل و قدردانی کرد.

شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراکتور هستیم

پورمحمدی در دیدار با اعضای تیم تراکتور گفت: با حضور در جمع شما انرژی مثبتی را دریافت می کنم که این روزها آن را در وسعتی فراتر از استان به اشتراک گذاشته اید و انتخاب این باشگاه به عنوان محبوب ترین تیم آسیا باعث افزایش شور و نشاط استانی شده که قابل تقدیر و قدردانی است.

استاندار آذربایجان شرقی در خصوص اظهار نظر رئیس جمهور گفت: در دیداری که با دکتر روحانی داشتیم، ایشان تبریز را شهری ورزشی دانستند که با تیم های مختلف ورزشی خودنمایی می کند و بی شک شهره ورزشی این شهر را مدیون تراکتور هستیم.

پورمحمدی ادامه داد: زنوزی سرمایه ای بزرگ برای استان است که با ورود به ورزش به دنبال سود نبوده و برای خدمت به جوانان این شهر و استان پای به میدان گذاشته است و او بارها عنوان کرده که برای یک دقیقه شادی مردم از هیچ تلاش و تلاشی دریغ نخواهد کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: تراکتور امروز پیروز شده که عنوان محبوب ترین تیم آسیا را کسب کند که حاصل تلاش های بی دریغ مالکیت این باشگاه، کادر مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان این تیم است ما از بخش خصوصی در فوتبال که حاصل چنین افتخاراتی است استقبال کرده و از هر کمکی که در جهت پیشرفت این باشگاه باشد دریغ نخواهیم کرد و صراحتاً این استان را در کنار تراکتور می دانیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 6781

به "شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراکتور هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرت ورزشی شهر تبریز را مدیون تراکتور هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید