مربی ایتالیایی تیم ملی بیس بال تیر ماه به ایران می آید

به گزارش هیو بلاگ، آندره آ دی اوریا مدرس و مربی ایتالیایی برای تدریس در چند استان کشور و هدایت تیم ملی بیس بال ایران تیر ماه سال جاری به کشورمان سفر خواهد کرد.

مربی ایتالیایی تیم ملی بیس بال تیر ماه به ایران می آید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی، هومن منصوریان رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران گفت: آندره آ دی اوریا پس از حضور در ایران در اردیبهشت ماه گذشته و تدریس در استان های بوشهر، گیلان و خراسان رضوی قرار است روز دوم تیر ماه مجدداً به کشورمان سفر کند و ضمن برنامه تدریس و استعدادیابی در سه استان، برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی و متعاقب آن تشکیل اردوی تیم ملی بیس بال را زیر نظر بگیرد.

رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ادامه داد: طبق برنامه ای که تنظیم شده قرار است، دی اوریا طی روزهای 3 تا 8 تیر در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز دوره آموزشی و استعدادیابی برگزار کند، سپس از 10 تا 16 تیر مسابقات بیس بال جام کاسپین در منطقه آزاد انزلی که حکم رقابت های انتخابی تیم ملی دارد را زیر نظر خواهد گرفت. او روزهای 17 تا 23 تیر در دو استان همدان و کرمانشاه دوره آموزشی و استعدادیابی برپا خواهد کرد و بالاخره در روزهای 25 تا 31 تیر با حضور در استان البرز و شهرستان کرج اردوی آماده سازی تیم ملی بیس بال تحت هدایت ایشان استارت خواهد خورد.

منصوریان نقش این مربی کارنامه دار ایتالیایی در تشکیل تیم ملی بیس بال را بسیار مهم خواند و گفت: دی اوریا یکی از مجرب ترین و شاخص ترین مربیان بیس بال در سطح اروپا و جهان است که ما با مطالعه و رایزنی با فدراسیون جهانی از وجود او بهره گرفته ایم و مسلماً دانش و تجربیات گرانبهای او می تواند در رشد و تعمیم بیس بال در ایران بسیار حیاتی و مؤثر باشد، ضمن اینکه برای حضور در مسابقات مهمی همچون بیس بال کاپ غرب آسیا به حضور چنین مربی کارنامه داری نیاز داشتیم.

رئیس انجمن بیس بال و سافت بال کشور در مورد مسابقات بیس بال کاپ غرب آسیا که قرار است مهر ماه در ایران برگزار شود، شرح داد: این آوردگاه مهم برای اولین بار است که در کشورمان برگزار می شود و قطعاً اهمیت برگزاری مسابقات غرب آسیا به عنوان یکی از مهمترین تورنمنت های بین المللی بیس بال و سافت بال آسیا می تواند سکوی پرتاب و تضمینی برای ارتقا و توسعه بیس بال ایران باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 8321

به "مربی ایتالیایی تیم ملی بیس بال تیر ماه به ایران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی ایتالیایی تیم ملی بیس بال تیر ماه به ایران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید