رسول پناه: وقتی ویزای علیپور امروز صادر شده است، معنایش چیست؟، با گل محمدی صحبت می کنیم

به گزارش هیو بلاگ، مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسولیس گفت: وقتی ویزای سفر علی علیپور به پرتغال امروز صادر شده است، چه معنایی می تواند داشته باشد.

رسول پناه: وقتی ویزای علیپور امروز صادر شده است، معنایش چیست؟، با گل محمدی صحبت می کنیم

به گزارش هیو بلاگ، مهدی رسول پناه، پس از خروج از این باشگاه با سؤالات برخی از هواداران پرسپولیس روبرو شد که به آنها پاسخ داد. سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه چرا با رقم درخواستی علی علیپور برای تمدید قرارداد با پرسپولیس موافقت نشد، گفت: بحث این نبود. وقتی امروز برای او ویزا شده است، معنایش چیست؟ ما بیشترین رقم را به علیپور داده بودیم. او بازیکن با اخلاق و ارزشمند پرسپولیس است، اما به صورت قانونی نمی توانستیم جلوی او را بگیریم.

وی اضافه نمود: ما قرارداد بشار رسن را تمدید کرده ایم و قرار است قرارداد یکی دو بازیکن دیگر نیز نهایی شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین شرایط پرونده برانکو ایوانکوویچ، گفت: اولویت اصلی ما بستن تیم تا پیش از بازی های لیگ قهرمانان آسیا است. این تیم هزینه های بالایی دارد و امیدوارم سریع این مسائل حل شود. البته سعی می کنیم پرداختی دیگری به برانکو داشته باشیم.

رسول پناه در مورد اینکه آیا به خاطر صحبت های یحیی گل محمدی با او صحبت خواهد کرد، گفت: حتما با او صحبت می کنیم.

وی در ادامه صحبت های هواداران با این سؤال روبرو شد که چرا وحید امیری قصد جدایی دارد، شرح داد: امیری مسئله ای ندارد و ماندنی است. ایشان یک بندی برای جدایی دارد که مثل بقیه بازیکنان است. امیری یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و در قراردادش آمده که در قبال داشتن پیشنهاد 400 هزار دلاری می تواند جدا شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعه مذاکره مالک باشگاه تراکتور تبریز با امیری گفت: اینها شایعه است. یکی از کارهای مهم ما، تمدید قرارداد بشار رسن بود. آنهایی که عشق پرسپولیس را داشته باشند، ماندنی هستند. ما تعهداتی داریم که نسبت به آنها عمل کرده ایم.

رسول پناه در پاسخ به این سؤال که آیا برای جابجایی سقفی مشخص شده است، گفت: بله، سقف گذاشته ایم. قراردادها منصفانه و روی حساب و کتاب است. این سقف را گذاشتیم که خدای ناکرده تبعیضی بین بازیکنان ایجاد نشود. این سقف از سوی هیئت مدیره گذاشته شده است.

وی در واکنش به بحث استعفایش از باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: چنین چیزی صحت ندارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود قراردادهای امسال ترکمنچای است، گفت: قطعا از یکی دو قرارداد رونمایی خواهیم کرد تا ببینند از سال گذشته کمتر است.

رسول پناه با این سؤال روبرو شد که ظاهرا علیرضا بیرانوند به زور راهی آنتروپ بلژیک شده است، گفت: این برداشت اشتباه است و اطلاعات کاملی ندارید!

وی در سرانجام گفت: پرسپولیس با جذب یکی دو بازیکن دیگر کامل می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 5202

به "رسول پناه: وقتی ویزای علیپور امروز صادر شده است، معنایش چیست؟، با گل محمدی صحبت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: وقتی ویزای علیپور امروز صادر شده است، معنایش چیست؟، با گل محمدی صحبت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید