خردجمعی و رعایت شاخص های اصولی ملاک تصمیم گیری بود

به گزارش هیو بلاگ، ابوالقاسم پایدار با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: ضمن تشکر و قدردانی از کادر درمان کشور که در این مدت نهایت تلاش خود را برای رفاه حال مردم بکار بستند، باید عرض کنم که در جلسه با نمایندگان تیم های شرکت کننده که به صورت وبینار برگزار شد، به این نقطه مشترک رسیدیم که به جهت حفظ سلامتی ورزشکاران، مربیان، داوران و عوامل برگزاری، در شرایط فعلی برگزاری لیگ به صلاح نیست و باید سرانجام لیگ ها را اعلام کنیم.

خردجمعی و رعایت شاخص های اصولی ملاک تصمیم گیری بود

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

وی اضافه نمود: بعد از این موضوع در جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ برای مشخص تکلیف لیگ ها سه شاخصه مهم را مدنظر قرار گرفت. اول آنکه با توجه به شرایط کمی و کیفی هیچکدام از لیگ ها بیش از یک قهرمان نداشته باشد. دوم، ملاک قراردادن امتیازات تیم ها با اولویت امتیازات تیمی، انفرادی و تکنیکی در شرایط فعلی جدول رده بندی و سوم ایجاد وحدت رویه درهمه لیگ ها در این تصمیم گیری.

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: ویروس کرونا شرایط کل دنیا را تحت تأثیر قرارداده و ورزش نیز از این قاعده مستثنی نیست. بدون شک ما نیز مانند سایر اهالی کاراته و تیم های حاضر در این مسابقات خیلی علاقمند بودیم که مسابقات ادامه پیدا می کرد و قهرمان در میدان مبارزه و روی تاتامی مشخص می شد، ولی واقعاً امکان اجرایی چنین برنامه ای نبود.

پایدار ادامه داد: در جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ که با حضور رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون برگزار گشت، مسائل مختلف، نظرات مخالف و موافق مورد بحث و مصاحبه قرار گرفت و به دور از هرگونه گرایشی تصمیم گیری لحاظ شد.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگاران در خصوص تشریح نحوه معرفی قهرمان سوپر لیگ با وجود حضور دو تیم پاس و دانشگاه آزاد در صدر گروه های یک و دو گفت: همانطور که در بالا اشاره شد، ملاک تصمیم گیری امتیازات تیم ها در شرایط فعلی جدول بود و با توجه به اختلاف امتیاز تکنیکی دو تیم این تصمیم اتخاذ شد. البته که قبول داریم پاس در گروه سختی قرار داشت و به دلیل انصراف یک تیم، یک بازی کمتر داشت.

رئیس سازمان لیگ در خصوص شائبه دخالت افراد بیرونی در این تصمیم گیری و در نظر دریافت شکست فصل قبل دانشگاه برابر پاس هم گفت: چنین چیزی به هیچ عنوان صحت ندارد. تصمیم گیری در داخل جلسه هیأت رئیسه اتخاذ شد و هیچ عاملی تأثیر گذار نبود. ضمن اینکه قابل قبول نیست که نتایج فصل قبل را دخالت داده باشیم.

پایدار ادامه داد: من فصل قبل سرمربی پاس بودم که تیم قهرمان شد و به نوعی شاید منتسب به این باشگاه باشم، ولی چنین شرایطی در سازمان لیگ حکم فرما نیست و حتی رئیس فدراسیون نیز تصمیم گیری را به نظر جمع واگذار کرد.

وی در خاتمه از تمامی مسئولان، مربیان و ورزشکاران تیم های شرکت کننده در رقابتهای لیگ تقدیر و تشکر کرد و عنوان داشت که تصمیم گیری در خصوص مشخص تکلیف لیگ ها یک تصمیم با توجه به شاخصه های فنی و استاندارد در داخل سازمان لیگ بوده و شرایط برای تمام تیم ها یکسان است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 4163

به "خردجمعی و رعایت شاخص های اصولی ملاک تصمیم گیری بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خردجمعی و رعایت شاخص های اصولی ملاک تصمیم گیری بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید