خبرنگاران ری به دلیل ظرفیت صنعتی اولین گزینه سرمایه گذاران در استان تهران است

به گزارش هیو بلاگ، شهرری - خبرنگاران - فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: این شهرستان به دلیل ظرفیت های صنعتی و کشاورزی نخستین گزینه سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در استان تهران است و در این خصوص بانکهای شهرستان در سال جهش تولید همراهی با مردم و تولیدکنندگان را اولویت کاری خود قراردهند.

خبرنگاران ری به دلیل ظرفیت صنعتی اولین گزینه سرمایه گذاران در استان تهران است

حسین توکلی کجانی روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان ری اضافه کرد: بانکها جزو مشاغلی هستند که بایستی از امنیت مناسبی برخوردار باشند و در این راستا بروز رسانی زیرساخت های امنیت شعب بانکهای شهرستان ری بسیار ضروری است.

معاون استاندار تهران گفت: دربرخی نقاط ری دهک های پایین جامعه سکونت دارند و معیشت این افراد بامشکل روبروشده است که دراین خصوص بانکها درحد توان ازطریق پرداخت وام مشاغل خانگی مسائل اقتصادی افرادنیازمند را برطرف کنند.

این مسئول اضافه کرد: متاسفانه به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی به منظور پیشگیری ازبیماری کرونا شهرستان ری در شرایط پرخطر رسیده است و با توجه به اینکه بانکها با مراجعین متعددی روبرو هستند روسای بانکها ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شعب، از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگاران، شهرستان ری با برخورداری از 56 اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و 10 هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های تولیدی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) در حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد و در جنوب تهران واقع شده است.

تحکیم خانواده از راهکارهای اساسی رشد جامعه است

فرماندار ویژه شهرستان ری همچنین در جلسه امور زنان و خانواده این شهرستان گفت: تحکیم خانواده و تربیت اجتماعی از راهکارهای اساسی رشد جامعه است که زنان و مادران عهده دار این مسئولیت ارزشمند هستند.

وی اعلام کرد: توانمندسازی خانواده ها از اولویت های مهمی است که مسئولان امور بانوان در شهرستان ری بایستی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی به آن توجه کنند.

این مسئول گفت: در جمهوری اسلامی ایران کرامت بانوان به صورت ویژه توجه شده بطوری که امروز در تمامی عرصه های مختلف کشور بویژه پست های مدیریتی بانوان نقش آفرینی می کنند.

معاون استاندار تهران اعلام کرد: دین مبین اسلام همواره بر مشارکت بانوان در جامعه تاکید دارد و از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز حضور زنان شجاع و باصلابت ایرانی در اداره جامعه با بهره گیری از فرهنگ اسلامی مثال زدنی است.

وی شرح داد: بررسی موضوعات بانوان در شهرستان ری در هر بخش متفاوت است، به عنوان مثال مسائل و مسائل بانوان مرکز شهرستان با بخش های تابعه متفاوت و بایستی برای بانوان بر اساس بخش های شهرستان ری برنامه ریزی شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 4392

به "خبرنگاران ری به دلیل ظرفیت صنعتی اولین گزینه سرمایه گذاران در استان تهران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ری به دلیل ظرفیت صنعتی اولین گزینه سرمایه گذاران در استان تهران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید