جزئیات طرح مجلس برای تعطیلی پنج شنبه ها ، ساعت کاری در طول هفته افزایش می یابد

به گزارش هیو بلاگ، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در بیان جزئیات طرح تعطیلی اداره ها در روزهای پنج شنبه گفت: در صورت تصویب این طرح، ساعت کاری سایر روزهای هفته افزایش پیدا می نماید.

جزئیات طرح مجلس برای تعطیلی پنج شنبه ها ، ساعت کاری در طول هفته افزایش می یابد

به گزارش هیو بلاگ به نقل از ایسنا، عبدالرضا عزیزی با بیان این مطلب اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طرحی را تصویب کرد و برای آنالیز به صحن مجلس ارجاع داد که به موجب آن ادارات کل کشور همچون تهران در روز پنج شنبه تعطیل خواهند شد.

وی ادامه داد: طبق این طرح برای جبران ساعت کاری روز پنج شنبه، ساعت کاری سایر روزهای هفته مثلا از هشت ساعت به 10 ساعت افزایش پیدا می نماید. این یعنی اتفاقی در میزان ساعات کاری کارکنان در کل ماه رخ نخواهد داد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به مخالفت دولت با این طرح مجلس شورای اسلامی، گفت: این طرح را در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب کردیم و در نوبت آنالیز صحن علنی قرار گرفته است؛ آن موقع دولت می تواند در مجلس نظراتش را اعلام کند و تصمیم گیرنده نهایی نمایندگان خواهند بود.

عزیزی یادآور شد که در حال حاضر ادارات تهران در روزهای پنج شنبه تعطیل است و این طرح قرار است تعطیلی روزهای پنج شنبه را به سایر شهرهای کشور تسری دهد.

  • دولت با تعطیلی پنجشنبه ها مخالفت کرد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 873

به "جزئیات طرح مجلس برای تعطیلی پنج شنبه ها ، ساعت کاری در طول هفته افزایش می یابد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزئیات طرح مجلس برای تعطیلی پنج شنبه ها ، ساعت کاری در طول هفته افزایش می یابد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات طرح مجلس برای تعطیلی پنج شنبه ها ، ساعت کاری در طول هفته افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید