انصاری فرد: پاسخی به اظهارات کالدرون ندارم!

به گزارش هیو بلاگ، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس می گوید سرمربی این تیم درباره بعضی موارد قرارداد خود انتظاراتی داشت که صورت گرفته است و به جامانده قسط اول قرارداد مربی آرژانتینی نیز به حسابش واریز شد.

انصاری فرد: پاسخی به اظهارات کالدرون ندارم!

به گزارش خبرنگاران ، به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد درباره حواشی اخیر گالریل کالدرون اظهار کرد: نمی خواهم به حواشی ایجاد شده دامن بزنم. بنده در قبال اظهار نظرهای آقای کالدرون پاسخی ندارم که در رسانه ها مطرح کنم بلکه حرفی باشد با خودشان صحبت خواهم کرد تا سوءتفاهمات مرتفع گردد. پرسپولیس احتیاج به آرامش دارد و باید همدلی ها حرف اول را بزند و آقای کالدرون هم حرفی و گلایه ای داشته باشد می شنویم.

انصاری فرد در ادامه گفت: کاری به دیگر مسایل ندارم و وارد جزییات نمی شوم و فقط می گویم آقای کالدرون که دو سوم قسط اول قرارداد خود را در سه مرحله دریافت کردند و در این باره نهایت همکاری را داشته اند روز سه شنبه در جلسه ای که در باشگاه برگزار گردید درباره تحقق یکی از موارد قرارداد خود که به ایشان در مذاکرات قول داده شده بوده برای دومین بار صحبت کردند و انتظار داشتند باشگاه پاییبند به قول داده شده باشد و ما نیز همان روز به ایشان توضیحاتی دادیم و قرار شد بنده بعد از طی روال قانونی این مشکل را حل کنم که امروز نیز با اخذ مصوبه هیات مدیره حل و فصل شد.

او توضیح داد: این موضوع مربوط به یکی از بندهای قرارداد بود که در قرارداد به شکل دیگری قید شده بود اما شفاها به ایشان قول آن داده شده بود و مبلغ آن هم سنگین نبود. این موضوع موجب دلخوری ایشان شده بود اما تحقق آن احتیاج به طی روال قانونی داشت تا مسئله ای در آینده ایجاد نگردد که بنده آن را پیگیری نموده و موافقت های مکتوب هیات مدیره امروز اخذ شد. همچنین در جلسه روز سه شنبه ایشان کمپی که باشگاه برای برگزاری اردو معرفی کرد را با نگاه مثبت به مسایل تایید کردند و درباره مطالبات قسط اول قرارداد خود هم گفتند که نمی توانم وجه را در تهران با چک به تومان و پول ایران بگیرم و بعد تبدیل به دلار کنم بلکه فرصت می دهم به حسابم در قطر واریز گردد. حتی بنده درباره مصاحبه ای که او دوشنبه شب در فوتبال برتر انجام داده بودند هیچ صحبتی با ایشان نکردم چرا که پیگیری امورات اردو و دیگر مسایل مدنظر ایشان در جلسه برایم مهم بود و ساعتی بعد از جلسه روز سه شنبه نیز در جمع خبرنگاران بار دیگر از تعامل ایشان و مهلتی که به باشگاه در پرداخت قسط اول قرارداد دادند تشکر کردم و مراتب تشکر خود از بازیکنان که مطالبات فصل قبل را دریافت ننموده اند اعلام داشتم.

انصاری فرد گفت: در جلسه روز سه شنبه هزینه بلیطی که آقای کالدرون برای سفر به آرژانتین تهیه نموده بودند به ایشان پرداخت شد و از سوی دیگر دیروز بلیط پرواز بازگشت ایشان به تهران هم تهیه شد که البته با توجه به تغییر تاریخ اردو بلیط پرواز برگشت ایشان هم تغییر می نماید و برای آن اقدام نموده ایم. این کل اتفافات جلسه روز سه شنبه بوده. اتفاقا آقای کالدرون با نگاه مثبت در جلسه حضور یافتند و تعامل خوبی داشتند اما باشگاه برای اینکه نخواسته به دیگر جزییات جلسه در اطلاع رسانی ورود کند آن را رسانه ای نکرد چرا که اینها مسایل قراردادی و شخصی است و بنا هم این بود ما آن را پیگیری و حل کنیم و می بینید که الان حتی بنده هم نمی گویم این انتظار و دلخوری ایشان مربوط به چه بخشی از قرارداد بوده و یا چه نبوده و صرفا جهت برطرف هر سوتفاهم و ابهامی به کلی گویی بسنده می کنم.

انصاری فرد ادامه داد : یک سوم به جامانده قسط اول قرارداد آقای کالدرون امروز به حساب ایشان در قطر واریز شد و چند روز دیگر قابل برداشت است. زمانی که بنده آمدم دو ماهی می شد آقای کالدرون در باشگاه آغاز بکار کار نموده بودند و همچون بازیکنان هیچ دریافتی نداشتند. ما با عقد قرارداد و یاری حامیان مالی جدید و حمایت اسپانسر قبلی دو سوم قسط اول قرارداد ایشان را دادیم و علاوه بر پرداخت بدهی ها برای اخذ مجوز حرفه ای دریافتی بازیکنان را به سی در صد رساندیم و برای نتیجه دریافت تیم همراه با کالدورن و بازیکنان در حوزه خود حسب وظیفه سخت کوشش کردیم. باز هم می گویم ایشان همکاری بسیار خوبی در دریافت و تسویه قسط اول داشته اند و امیدواریم در پرداخت قسط دوم هم با تعامل کارها را پیش ببریم و همین هم خواهد شد.

وی افزود: تا یکماه آینده پرداختی های سنگینی داریم. هر چند چالش سنگینی است اما انشاالله با کوشش شبانه روزی، درآمدزایی در کوتاه مدت، رایزنی، قرض دریافت و هر طور که باشد کوشش می کنیم این چالش ها را مرتفع کنیم و امیدواریم همه تعامل لازم را همچون گذشته داشته باشند تا با رو نمایی از طرح های جدید مالی به درآمد پایدار و بیشتر برسیم. از اعتماد طرفداران با عضویت در سامانه 3030 و ارسال عدد شش که درآمدها را افزایش می دهد هم ممنونیم و ایمان داشته باشند حساب و کتاب باشگاه پرسپولیس در این سامانه با کارگزار مستقل از دیگر باشگاه ها صد درصد جداست.

انصاری فرد در انتها گفت: رمز موفقیت پرسپولیس انسجام، همدلی و سخت کوشی است. طرفداران فردا با حفظ انسجام و همبستگی قطعا حمایت پرشوری از تیم خواهند داشت و انشاالله اعضای تیم هم با کسب امتیاز مقابل تیم سخت کوش نساجی و خاطره خوش به تعطیلات خواهند رفت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 1308

به "انصاری فرد: پاسخی به اظهارات کالدرون ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: پاسخی به اظهارات کالدرون ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید