انتشار یک داستان منتشر شده از ایتالو کالوینو

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از اکتوالیته-ایتالو کالوینو در سال 1985 و در سن 61 سالگی از دنیا رفت. او از زمان انتشار اولین اثرش کوره راه لانه های عنکبوت که در سال 1947 منتشر شد از مرزهای ادبیات ایتالیا فراتر رفت و به عنوان مهم ترین نویسنده ایتالیایی قرن بیستم شناخته شد.

انتشار یک داستان منتشر شده از ایتالو کالوینو

رسانه های ایتالیایی نوشته اند داستانی که اخیرا از این نویسنده ایتالیایی منتشر شده امضا و تاریخ انتشار همین اولین رمان او را بر خود دارد. متنی که تا به امروز ناشناخته مانده بوده است.

روزنامه مشهور ایتالیایی لاریپابلیکا در شماره ای که در تاریخ 16 می منتشر شد این داستان دست نویس با امضای خود نویسنده را به صورت کامل منتشر کرده است.

این داستان که با عنوان معاشقه قبل از مبارزه منتشر شده، سرگذشت یک عشق تابستانی را روایت می کند که با اولین رمانش فضا و موضوعات و عناصر مشترکی نظیر وارد شدن در جنگ های حزبی و رغبت در به آغوش کشیدن اسلحه دارد.

روزنامه لاریپابلیکا علاوه بر انتشار متن کالینو، یادداشتی نیز از پائولو موری، منتقد ادبی منتشر کرده که او در این یادداشت به نکاتی نظیر چه وقت و چگونه این متن متولد شده و دلایلی که چرا این همه سال در خفا مانده و منتشر نشده بوده اشاره کرده است.

انتشارات موندادوری قرار است این داستان منتشر نشده را همراه با اولین رمان کالوینو در یک کتاب جدید در ماه دسامبر سال جاری منتشر کند. این انتشارات ایتالیایی درباره این داستان نوشته است این داستان اگرچه تا به امروز منتشر نشده اما در دیگر آثار او حضور داشته است. روایت عشقی تلخ و بحث برانگیز که با خواسته شخصیت داستان برای پیوستن به مبارزات حزبی در تعارض قرار می گیرد.

این انتشارات ایتالیایی همچنین شباهت های آشکاری را بین شخصیت اصلی این داستان با نویسنده ایتالیایی یافته و به آن اشاره کرده است.

ایتالو کالوینو نویسنده رمان و داستان های کوتاه ایتالیایی است که از او به عنوان نویسنده ای پست مدرن و یکی از مهم ترین نویسندگان قرن بیستم ایتالیا نام می برند. مجموعه داستان کوتاه شهرهای نامرئی و شش یادداشت برای هزاره بعدی و سه گانه نیاکان ما از آثار تحسین شده او هستند. اغلب آثار این نویسنده به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 3817

به "انتشار یک داستان منتشر شده از ایتالو کالوینو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار یک داستان منتشر شده از ایتالو کالوینو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید