اسماعیل پور: در مسابقات داخل سالن آسیا راحت قهرمان نشدیم، بازی با ازبکستان از فرایند طبیعی خارج شد

به گزارش هیو بلاگ، ملی پوش فوتسال کشورمان گفت: در ملاقات فینال مسابقات داخل سالن آسیا می توانستیم ازبکستان را دو رقمی کنیم.

اسماعیل پور: در مسابقات داخل سالن آسیا راحت قهرمان نشدیم، بازی با ازبکستان از فرایند طبیعی خارج شد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

احمد اسماعیل پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه هیو بلاگ پویا، در مورد پیروزی 7 بر یک تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل ازبکستان و قهرمانی در مسابقات داخل سالن آسیا گفت: ازبکستان آمده بود که کمتر گل بخورد. به همین دلیل هم از ابتدای بازی دست به بازی پاورپلی (حمله بدون دروازه بان) زد و همین باعث شد بازی از فرایند طبیعی خود خارج گردد. فکر می کنم اگر بازی شرایط عادی خودش را طی می کرد می توانستیم این تیم را دو رقمی کنیم.

وی ادامه داد: تعداد گل های زیاد ما در این بازی، به این معنی نیست که ازبکستان تیم ضعیفی است. این تیم ژاپن را حذف نموده بود. سطح بازی ها نسبتاً خوب بود و تقریباً همه تیم ها با نفرات اصلی خود به این مسابقات آمده بودند. تیم ملی ما نیز با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه این مسابقات اعزام شده بود. این مسابقات، بازی های تدارکاتی خوبی برای حضور در جام ملت های آسیا در چین تایپه بود. امیدوارم در آن مسابقات هم بتوانیم مقام قهرمانی را کسب کنیم.

با این اقتداری که تیم ملی کشورمان در مسابقات داخل سالن نشان داد، نباید کار سختی در جام ملت های آسیا داشته باشیم؟ ملی پوش فوتسال کشورمان در پاسخ به این پرسش، توضیح داد: در مسابقات داخل سالن راحت قهرمان نشدیم. همانطور که گفتم همه تیم ها با نفرات اصلی به این مسابقات آمده بودند، اما خدا را شکر ما آنقدر خوب کار کردیم و بچه ها آماده بودند که توانستیم به قول همه راحت قهرمان شویم. فاصله گل های زیاد ما با تیم های دیگر دلیل بر راحتی مسابقات نبود، بلکه حاصل عملکرد خوب بازیکنان ایران بود. شرایط بازی ها در جام ملت های آسیا مطمئناً با مسابقات داخل سالن متفاوت است و تیم ها تمرینات بیشتری برای آن مسابقات خواهند داشت. قطعاً سطح جام ملت ها بالاتر از این مسابقات خواهد بود، اما امیدوارم در آن مسابقات هم بتوانیم مقام قهرمانی را کسب کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 1491

به "اسماعیل پور: در مسابقات داخل سالن آسیا راحت قهرمان نشدیم، بازی با ازبکستان از فرایند طبیعی خارج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسماعیل پور: در مسابقات داخل سالن آسیا راحت قهرمان نشدیم، بازی با ازبکستان از فرایند طبیعی خارج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید