شروع فصل جدید همکاری های گردشگری ایران و آفریقای جنوبی

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ملاقات با معاون وزیر گردشگری آفریقای جنوبی، از تعریف فصل جدید همکاری ها میان دو کشور مبتنی بر ظرفیت ها و استعدادهای گردشگری متعدد موجود اطلاع داد.

شروع فصل جدید همکاری های گردشگری ایران و آفریقای جنوبی

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ترکیبی تورنتو زمستان 99 هستید و میخواهید از زیباترین شهر کانادا دیدن کنید با ما همراه شوید.

رحمانی موحد در ملاقات با توپولوزی لیه کاسا معاون وزیر گردشگری کشور آفریقای جنوبی، با بیان این مطلب، راه چاره دنیای امروزی به منظور ملاقات مردمان در فاصله های دوردست را تدوین بسته همکاری های منطقه ای در توسعه گردشگری عنوان نمود. وی با بیان اینکه اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه های پیشین منعقد شده میان دو کشور در فصل جدید همکاری ها مورد بازنگری و اجرایی شدن قرار خواهد گرفت؛ اضافه کرد:

آفریقای جنوبی با دارا بودن ظرفیت ها و توانمندی های گوناگون، دارای بسترهای مساعدی در زمینه تعریف برنامه های مشترک آموزشی، استانداردسازی خدمات و سایر زمینه ها است.معاون گردشگری با اشاره به برگزاری اجلاس کمیسیون مالی در ماه می سال جاری در تهران و پیشنهاد جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای تعریف یادداشت تفاهم نامه همکاری میان دو کشور، یادآور شد:جمهوری اسلامی ایران ظرفیت های متنوع و تاثیرگذار جهانی در عرصه گردشگری دارد و به همین خاطر می تواند برای هر ذائقه و سلیقه ای موردتوجه واقع گردد لذا می توان با تعریف پروژه های همکاری های مشترک در زمینه های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و خدمات متنوع گردشگری ازجمله حوزه سلامت، ارتباط دو سویه موردنیاز میان ایران و آفریقای جنوبی را تقویت کرد.این مقام مسوول همچنین با ذی نفوذ خواندن آفریقای جنوبی در قاره آفریقا، 10 نفر از تورگردانان، سرمایه گذاران و فعالان حوزه آموزش این کشور را برای شرکت در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که از تاریخ 16 لغایت 19 فوریه سال 2016 در شهر تهران برگزار می گردد، دعوت کرد. در این جلسه معاون وزیر گردشگری و نماینده مجلس آفریقای جنوبی نیز خواهان برنامه ریزی اجرایی مشترک به منظور ورود تفاهم نامه مشترک به فازهای عملیاتی موردنیاز شد و بر تقویت همکاری های دو سویه تاکید نمود. منبع: دنیای اقتصادمنبع: کجارو
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 25 بهمن 1398 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 1226

به "شروع فصل جدید همکاری های گردشگری ایران و آفریقای جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فصل جدید همکاری های گردشگری ایران و آفریقای جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید