سبک زندگی

منتقدان مهدی ترابی فرق ریا و قدرشناسی را نمی دانند، ترابی وفاداری به وطنش را نشان داد

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: آن هایی که رفتار پسندیده و قدرشناسانه مهدی ترابی را ریاکاری می دانند قطعا سخت در اشتباهند، چون هنوز فرق ریا و قدرشناسی را متوجه نشده اند.

14 آذر 1398

بناهای تاریخی؛ گنجینه ارزشمند تهران

تهران با تمام شلوغی ها و ازدحامش، بناهای تاریخی را در دل خود جای داده است که هر کدام از آنها نشانی از هنر، معماری، فرهنگ و تمدن ایرانی دارد؛ بناهایی که پس از سال ها همچنان پابرجا مانده اند و تاریخ پرفراز و نشیب این شهر را روایت می نمایند.

23 آبان 1398

چرا ستایش به یکباره جوان شده است؟!

فصل سوم سریال ستایش در حالی آغاز شد که از همان ابتدا این سریال از سوی مخاطبان و کارشناسان مورد نقد جدی قرار گرفت و سوژه شبکه های اجتماعی هم شد. گریم نرگس محمدی در این فصل از سریال او را حتی جوان تر از فصل قبل نشان می دهد!

28 مهر 1398

اعتماد 11 درصدی مردم به اخبار شبکه های اجتماعی ، 80 درصد مخاطبان به صداوسیما اعتماد دارند

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ارائه آمارهایی که بر اساس گزارش وضعیت فرهنگی کشور در ستاد راهبری نقشه مهندسی فرهنگی کشور ارائه شده است، گفت: در بخش خبر، میزان اعتماد مردم به شبکه های اجتماعی حدود 11 درصد است.

24 مهر 1398

قصر پوتالا شاهکار معماری تبتی

قصر پوتالا که به زبان سانسکزیت به معنی قصر مقدس است توسط پادشاه سنگتسن گامپو در قرن 7 در شهر کنونی لهاسا ساخته شد. این قصر تا سال 1959 محل زندگی دالایی لاما (رهبر مذهبی مردم تبت) بود تا اینکه در آن سال دالایی لاما چهاردهم به هند رفت. این قصر هم اکنون تبدیل...

17 مهر 1398

چطور از کوالالامپور به پنانگ برویم؟

رفتن از کوالالامپور به پنانگاگر شما بخش پر آرامش و فرهنگ جالب تری را از مالزی می خواهید ببینید، پس حتما باید به پنانگ بروید، مخصوصا اگر در حال حاضر در شهر پر ازدحام و پر زرق و برق کوالالامپور هستید. در پنانگ می توانید هنرهای خیابانی، دکه های غذا فروشی...

17 مهر 1398

گنجینه ای از زیبایی های طبیعت و تاریخ در ایران

ایران پهناور با تاریخ و فرهنگ دیرینه جلوه های کم نظیر و گاهی بی نظیری را از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی در نقاط گوناگون خود جای داده ولی استان اردبیل به تنهایی مجموعه ای ارزشمند از داشته های طبیعی ؛ تاریخی و هنری در ایران است.

15 مهر 1398