کرونا از تن رییس جمهوری برزیل بیرون نمی رود

به گزارش هیو بلاگ، در غالب بیماران مبتلا به کرونا نتیجه تست آنها پس از 2 هفته منفی می گردد اما ظاهرا ناقلی رییس جمهوری برزیل بیش از دوره معمول طول کشیده است.

کرونا از تن رییس جمهوری برزیل بیرون نمی رود

با تور برزیل ارزان از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

آزمایش تست کرونا ژائیر بولسونارو رییس جمهوری راستگرای برزیل برای بار سوم از زمان تشخیص ابتلا مثبت اعلام شده است.

به گزارش هیو بلاگ ، رییس جمهوری برزیل روز سه شنبه برای بار سوم از زمان تشخیص ابتلا به کرونا آزمایش داد و نتیجه آزمایش او مثبت شد. این نتیجه به این معنی است که رییس جمهوری برزیل همچنان ناقل این ویروس است و باید در قرنطینه بماند.

دولت برزیل دیروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه ای رسمی در این باره بیان کرد: روز گذشته، 21 جولای، از رئیس جمهوری تست گرفته شد و نتیجه آن مثبت بود. رئیس جمهور بولسونارو همچنان در شرایط خوبی به سر می برد و تیم پزشکی ریاست جمهوری از وی مراقبت می نماید.

با گذشت بیش از 16 روز از تشخیص ویروس کرونا در بدن رییس جمهوری برزیل (در 7 جولای 2020) او هنوز ناقل این بیماری است. در غالب بیماران مبتلا به کرونا نتیجه تست آنها پس از 2 هفته منفی می گردد اما ظاهرا ناقلی رییس جمهوری برزیل بیش از دوره معمول طول کشیده است.

رییس جمهوری برزیل اعلام نموده حال عمومی اش عالی است و با داروی مالاریا (کلورکین) مشغول مداوای خود است؛ دارویی که مورد تایید ترامپ هم واقع شده است، اما کارشناسان بهداشتی و پزشکی زیادی درباره موثر بودن این دارو برای درمان ویروس کرونا با ترامپ و بولسونارو هم نظر نیستند و یکی از وزرای بهداشت مستعفی و اخراجی کابینه بولسونارو به دلیل اختلاف نظر با او درباره این دارو کمتر از 2 ماه پس از انتصابش از این سمت کنار گذاشته شد.

بولسونارو که طی 2 هفته گذشته در قصر ریاست جمهوری در شهر برزیلیا خود را قرنطینه نموده است مدام به وسیله فیسبوک و بوییتر با انتشار عکس ها و فیلم های خود در ارتباط است.

او فعالیت های روزانه خود را با انتشار تصاویر و فیلم روایت می نماید.

بولسونارو اعتقادی به زدن ماسک و عدم حضور در مجامع عمومی و اجتماعات شلوغ نداشت و طی ماه های گذشته بارها در اجتماعات عظیم مردمی و طرفداران خود بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و پزشکی، شرکت نموده است.

یک گزارش مستند تصویری نیز اخیرا از سوی روزنامه واشنگتن پست آمریکا منتشر شد که 2 هفته منتهی به اعلام مثبت بودن تست ویروس کرونا بولسونارو و فعالیت ها و سفرهای استانی و .. او را روایت می کرد و نشان می داد در صورتی که بولسونارو از چند روز پیش از تشخیص تست مثبت کرونا ناقل بوده باشد احتمالا با سفرها و تماس های زیاد خود ویروس را به دهها و صدها نفر انتقال داده باشد.

شکایت انجمن روزنامه نگاران از رییس جمهوری کرونایی برزیل

رییس جمهوری برزیل هم کرونا گرفت

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 3628

به "کرونا از تن رییس جمهوری برزیل بیرون نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا از تن رییس جمهوری برزیل بیرون نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید