فهرست آپارتمان های قیمت مناسب در گروه سنی 10 تا 20 سال

به گزارش هیو بلاگ، دلیل تعداد قابل توجه آپارتمان های با قیمت مناسب در بازه سن بنای 10 تا 20 سال ساخت را باید در میزان امکانات آنها جست وجو کرد. با آغاز فصل پاییز افزایش نسبی آپارتمان های 10 تا 20 سال ساخت نسبت به گروه های سنی پایین تر بیش از پیش در بازار مسکن مشهود شده است.

فهرست آپارتمان های قیمت مناسب در گروه سنی 10 تا 20 سال

دنیای اقتصاد: از طرفی آنالیز فایل های موجود در موتورهای جست وجوی معتبر ملکی نشان می دهد تعداد زیادی از این املاک در گروه آپارتمان های قیمت مناسب قابل دسته بندی هستند.

دقت در امکانات و موقعیت فایل های مذکور نشان می دهد علت ازدیاد املاک قیمت مناسب در این گروه سنی چیست. املاک بیش از 10 ساله اغلب یک، دو یا یکی از هر سه امکان ضروری ملک یعنی آسانسور، پارکینگ و انباری را ندارند و به همین دلیل قیمت آنها به نسبت سطح قیمت منطقه کاملا مناسب تر است. به عنوان مثال قیمت هر مترمربع از یک آپارتمان مسکونی 12 سال ساخت در خیابان بهار بلوار قیطریه، 22 میلیون تومان اعلام شده که علت این قیمت گذاری نسبتا مناسب، فقدان پارکینگ و انباری برای واحد مذکور از این ساختمان است. البته احتیاج به بازسازی نیز علت دیگری برای قیمت مناسب پیشنهادی بعضی از این املاک است. در بعضی موارد مالک به دلیل پول لازم بودن یا به هر علت دیگری، تمایلی به بازسازی ملک خود برای عرضه با قیمت بالاتر ندارد و حاضر است آن را با بهای مناسب نسبت به سطح قیمت منطقه فایل کند.

واسطه ها می گویند از هر 10 آپارتمان 10 تا 20 سال ساخت در بازار مسکن شاید یک یا دو مورد از آنها با قیمت گزاف فایل شده باشد و مالک روی قیمت خارج از عرف خود اصرار کند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 498

به "فهرست آپارتمان های قیمت مناسب در گروه سنی 10 تا 20 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست آپارتمان های قیمت مناسب در گروه سنی 10 تا 20 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید