رشد بیماران کرونایی نیازمند بستری در تهران، درخواست اعمال محدودیت های سخت گیرانه

به گزارش هیو بلاگ، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: به دلیل تغییرات آمار مبتلایان در تهران خواستار اعمال محدودیت های جدید سخت گیرانه در استان تهران شده ایم.

رشد بیماران کرونایی نیازمند بستری در تهران، درخواست اعمال محدودیت های سخت گیرانه

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از بستری 412 بیمار جدید کرونایی در بخش های عادی و 108 بیمار جدید کرونایی در بخش های مراقبت ویژه در 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تهران خبر داد و گفت: نسبت به روز گذشته 7.9 درصد افزایش داشته است.

زالی اضافه نمود: 7 درصد از مراجعان سرپایی به بخش های بهداشتی و درمانی در 24 ساعت گذشته نیاز به بستری در بیمارستان داشتند که نسبت به روز های گذشته رشد داشته است؛ همچنین شاهد رشد 6 درصدی مجموع بیمارانی هستیم که به بخش های سرپایی مراجعه کردند.

وی گفت: به دلیل تغییرات آمار مبتلایان، روز گذشته در نامه ای 6 بندی به ستاد ملی مقابله با کرونا خواستار اعمال محدودیت های جدید سخت گیرانه در استان تهران شدیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اضافه نمود: امروز در معیت استاندار تهران در وزارت کشور حضور یافته و به تبیین دلایل و مستندات لازم برای اعمال این محدودیت ها پرداختیم که مورد بحث قرار گرفت.

به گفته، پیشنهاد اعمال محدودیت های جدید در شهر تهران متاثر از تغییرات آماری اجرا شده در طول هفته اخیر در شرایط مبتلایان، مراجعان به بخش های بهداشتی و درمانی، بستری شدگان و مرگ و میر است.

زالی اضافه نمود: محدودیت ها براساس تصمیمات ستاد ملی ابلاغ می شود و به مدت یک هفته اجرا می شود و در پایان یک هفته شرایط آماری در تهران و یا هر شهرستان دیگری مورد تحلیل و آنالیز قرار می گیرد و براساس آن ستاد ملی کرونا مجددا در خصوص استمرار، تمدید و یا تشدید محدودیت های پیشنهادی تصمیم گیری خواهد کرد.

به گفته وی، محدودیت در خصوص تردد در سطح شهر، برگزاری مراسم و اجتماعات نظیر مجالس عروسی و عزا، محدودیت در ساعات کاری و تقلیل ظرفیت های کاری از جمله پیشنهادات ارائه شده بوده است که به محض ابلاغ ستاد ملی ساز و کار اجرایی آن در تهران اعمال می شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 4281

به "رشد بیماران کرونایی نیازمند بستری در تهران، درخواست اعمال محدودیت های سخت گیرانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد بیماران کرونایی نیازمند بستری در تهران، درخواست اعمال محدودیت های سخت گیرانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید