خبرنگاران اسکای نیوز: کره شمالی برای مقابله با کمبود غذا از سگ های خانگی استفاده می کند

به گزارش هیو بلاگ، تهران- خبرنگاران- شبکه اسکای نیوز شامگاه دوشنبه گزارش داد دولت کره شمالی برای رفع مشکل کمبود غذا به مردم دستور داده است سگ های خانگی را تحویل رستوران ها بدهند.

خبرنگاران اسکای نیوز: کره شمالی برای مقابله با کمبود غذا از سگ های خانگی استفاده می کند

به گزارش شبکه اسکای نیوز، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دستور داده که برای مقابله با کمبود مواد غذایی، مردم این کشورها سگ های خانگی خود را به رستوران هایی که گوشت سگ سرو می کنند، تحویل دهند.

در حالی که مردم عادی در کره شمالی بیشتر حیواناتی مانند خوک نگهداری می کنند، گفته می شود که نگهداری از سگ به عنوان حیوان خانگی بیشتر میان ثروتمندان و نخبگان پیونگ یانگ پایتخت این کشور رواج دارد.

روزنامه چوسان ایلبو کره جنوبی ماه گذشته گزارش داد که رهبر کره شمالی نگهداری از حیوانات خانگی را ممنوع کرده و آن را گرایش فاسد ایدئولوژی بورژووازی و نشانه انحطاط سرمایه داری دانسته بود.

این روزنامه به نقل از منابعی گفته بود که مقام های کره شمالی خانه هایی را که در آن ها سگ نگهداری می شود، شناسایی کرده و صاحبان آن ها را مجبور به تحویل حیوان می کنند و یا اینکه آن را مصادره کرده و تحویل اماکن دولتی می دهند.

براساس این گزارش، سگ های خانگی پس از مصادره توسط دولت پیونگ یانگ، به باغ وحش های دولتی فرستاده ویا به رستوران هایی که گوشت سگ سرو می کنند، فروخته می شوند.

کره شمالی هفته گذشته گرفتار سیلی شد که در نتیجه آن در مجموع به 40 هزار هکتار از مزارع برنج این کشور خسارت دید و حدود 17 هزار خانه و 630 ساختمان عمومی در سراسر کشور به شدت تخریب یا ویران شد. بسکمک از راه ها، پل ها و خطوط راه آهن نیز آسیب دید.

اما رهبر کره شمالی گفت با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و علیرغم نیاز کشورش به کمک های خارجی، حاضر به پذیرش کمک دیگر کشورها نیست.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 4888

به "خبرنگاران اسکای نیوز: کره شمالی برای مقابله با کمبود غذا از سگ های خانگی استفاده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اسکای نیوز: کره شمالی برای مقابله با کمبود غذا از سگ های خانگی استفاده می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید