حمله شدید جعبه سیاه استقلال به آقای مدیرعامل، چرا قاسمی نژاد را هوا کردید؟ ، به دکتر بروید آقای مددی!

به گزارش هیو بلاگ، نزدیک ترین فرد به اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال تهران از ماجرا های مختلف پیرامون این باشگاه صحبت می نماید.

حمله شدید جعبه سیاه استقلال به آقای مدیرعامل، چرا قاسمی نژاد را هوا کردید؟ ، به دکتر بروید آقای مددی!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجمع باشگاه استقلال هفته گذشته برگزار گردید و در پی پذیرش استعفای مهدی عبدیان و حجت نظری، علی نامداری که به اسم مشاور هیات مدیره فعالیت داشت هم از سمت خود استعفا داد. در پی تصمیم مجمع باشگاه دلفانی و ملکیان به اسم دو عضو نو هیات مدیره انتخاب شدند و همینطور پرویز مظلومی هم به اسم عضو نو فعلیت خواهد نمود.

هیات مدیره سابق استقلال که حتی حمیدرضا آصفی هم از عضویت در آن استعفا نموده اتفاقات و حواشی گوناگونی را پشت سر گذاشتن که علی نامداری در مصاحبه با خبرنگار ما یکایک آنها را شفاف سازی می نماید. نامداری که در پست مشاور هیات مدیره بیشتر امور اقتصادی را برعهده داشت و نقش یک حامی اقتصادی را ایفا می کرد به صحبت های اخیر احمد مددی واکنش نشان داد و در خصوص ادعای او مبنی بر اینکه اعضای سابق هیات مدیره کوششی برای برطرف کردن مسائل نداشتند، پاسخ داد. مشروح صحبت های نامداری را می خوانید:

باشگاه جاسوس دارد!

هر زمان که ما جلسه می گذاشتیم متاسفانه عوامل نفوذی اخبار محرمانه باشگاه را منتشر می کردند و هیات مدیره کوشش ندارد که بگوید چه فعالیت هایی داشتند اما به همین دلیل اعضای هیات مدیره اکثرا خارج از دفتر باشگاه تشکیل جلسه می دادند. خوشبختانه جلساتی که بود همواره مفید واقع می شد و تصمیمات خوبی گرفته می شد اما مصوباتی که به مدیرعامل ارجاع می شد تا اجرا کند، هیچکدام را اجرا نمی کرد.

ماجرای استخدام پین

درخصوص گابریل پین گفتم و تعهد دادم که اگر ایشان شکایت کرد و پولش را درخواست کرد از حساب من پرداخت کنید. این نامه اکنون در اختیار آقای مددی است اما هنوز پس از چند هفته هنوز آقای پین به تهران نیامده اند. این معلوم می گردد که گفته هایشان برای حمایت مجیدی خلاف واقع است و اگر قرار به حمایت بود، یک ماه و نیم آمدن گابرل پین بلاتکلیف نمی ماند. قرار شد دستمزد سه ماهه او را من پرداخت کنم و برای قرارداد یکساله هم تعهد دادم که هر زمان مشکل پیش آمد من پرداخت کنم پس صحبت های موجود تنها بهانه بود. هیچ بهانه ای بالاتر از این نبود که یک قرارداد ترکمنچای برای مربی خارجی ارسال می نمایند و خودشان را بیخود به کوچه علی چپ نزنند که می خواستند کار نمایند و ما اجازه ندادیم.

دفاع از هیات مدیره

این هیات مدیره هرآنچه که آقای مددی احتیاج داشت تصویب می کرد و علیرغم اینکه بعضی از مصوبات خارج از میل هیات مدیره بود ولی چون آقای مددی آن کار را انجام داده بود، مثلاً پول از های وب گرفته بود، هیات مدیره در عمل صورت گرفته قرار می گرفت با این حال به علت اینکه امور باشگاه انجام گردد زیر بار این موضوع می رفت و مصوبات را امضا می کرد. این خارج از اخلاق است که وقتی نیستند، پشت سرشان حرف زده گردد.

ماجرای قاسمی نژاد

آقای مجیدی یک بازیکن خواستند که علیرغم تمام زحمات من و آقای عبدیان کشیدیم، مصوباتی که دوستان هیات مدیره حتی برای تامین مسکن انجام داده بودیم، آقای مددی و دوست شان که در هیات مدیره نیستند چون نمی خواستند، این بنده خدا را هوا کردند و این بچه را هم از رسیدن به آرزویش منع کردند و هم اینکه دست باشگاه را خالی گذاشتند که ما از همراهی این بازیکن در عربستان محروم شویم و خارج از عرف و اخلاق بود اما روی هیات مدیره فشار وارد می نمایند که آنها میلی به فعالیت نداشتند.

آقای مددی شفاف سازی کنید

موضوع مهمی که آقای مددی و دوستان شان در وزارت ورزش و جوانان از آن غافل بودند این بود که از سال گذشته همین هیات مدیره تمام جابجایی، خریدها و هم مسائل اقتصادی به لحاظ اقتصادی و کاری برطرف کردند اما الان این هیات مدیره متهم است و آقای مددی بیاید و کارها را به نام خودش تمام کند. آقای مددی شما آن موقع کجا بودید؟ 15 میلیارد تومان از این 30 میلیارد تومانی که شما می گوید پرداخت نموده اید از هزینه شخصی من بوده، در بحث حرفه ای سازی تمامی مبالغ مورد احتیاج را ما انجام دادیم، در بحث میلیچ آقای عبدیان دو مرتبه ما پول نقد به باشگاه تزریق کردند که شما دلارها را گرفتید و فروختید تا به زخم های دیگر بزنید. در بحث هتل و اسکان بچه ها هر زمان که مشکل وجود داشت، ما مشکل را حل کردیم. در بحث خرید الکل و ماسک و لوازم بهداشتی آقای سلطانی شاهد است که ما این مسائل را برطرف کردیم. در بحث زمین تمرین یکی از طرفداران استقلال آنجا را درست کرد و الان خوشبختانه یک زمین تمرین مناسب در مجموعه انقلاب داریم. در بحث پرداختی به بازیکنان و مسائلی که برای آنها وجود داشت، ما اقدام کردیم.

چرا شفاف سازی اقتصادی ندارید؟

سوالم این است از 160 میلیارد تومان ورودی در این باشگاه که دقیق تعیین است، ما بازیکنان مان و مربیان حداکثر روی هم رفته 50 میلیارد تومان هم پول نگرفتند، حالا با پرداختی به شفر و بودوروف و مسائل دیگر هم اگر 30 میلیارد تومان بگوییم، چرا آقای مددی شما از روشن شدن ورودی و خروجی اقتصادی باشگاه در امتناع می کنید؟ مگر نه اینکه مصوبه یک ماه پیش محضر آقای وزیر قرار شد شما مسائل اقتصادی را روشن کنید و به سمع هیات مدیره برسانید؟ چرا شما به حاشیه رفتید و جلسه را هر بار به تشنج کشاندید که بحث اقتصادی مطرح نگردد و بحث های اساسی که درباره عایدی باشگاه بود، ناتعیین ماند؟ چرا برای امضا کردن رسیدهای پول هایی که به شخصه به باشگاه تزریق کردم یک سال است که طفره می روید؟ علتش چیست؟ مبالغ هنگفتی را گفتید که باید برای برطرف مسائل اقتصادی باشگاه حذف کنید و ما این کار را انجام دادیم، دست آخر این لیستی که برابر من قرار دادید من بود که بعد از این همه یاری به باشگاه بیایم و اینطور جواب بشنوم؟

شما هزار تومان هم به این باشگاه یاری ننموده اید!

آیا حق آقای عبدیان است که پس از پرداخت مبالغ زیاد، از حمله یک میلیارد تومانی که شب عید دریافت کردید، الان به کم کاری محکوم شوند؟ شما خودتان تا به امروز توانستید هزارتومان از دوستان و آشنایان خود پول به باشگاه تزریق کنید؟ شما که اگر حقوق تان دیر پرداخت می شد 10 دقیقه هم داخل باشگاه نمی ماندید. حال چطور شده که حالا آقای عبدیان، آصفی، نظری و حتی آقای خلیل زاده که این مقدار یاری اقتصادی کرد - پیش پرداخت کادرفنی را آقای خلیل زاده انجام دادند - این همه مبالغی که دوستان یاری کردند الان حق شان است که اینطور پاسخ بدهید و بگویید که شما جلسه ای برقرار نمی کردید یا همکاری نمی کردید؟ من سوالم از شما این است که شما برای من مدرکی بیاورید که شما هزار تومان برای باشگاه یاری آورده اید. یاری های اقتصادی که طرفداران داشتند روی هم رفته نزدیک به 5 میلیارد تومان بوده، این پرداختی طرفداران به احترام مجموعه هیات مدیره بوده وگرنه به خاطر شما اگر بود هزار تومان هم به این باشگاه یاری نمی کردند.

آقای مددی پاسخ بدهید!

آقای مددی سوال بعدی من این است که شما با ادعای کار کردن و زحمت کشیدن برای باشگاه، کدام ماه بود که خیالمان از بابت مسائل آسوده باشد؟ آیا غیر از این است که به غیر از عربستان که آنجا بازیکنان به عشق طرفداران بازی کردند، شما مشکل کم خود بینی دارید آقای مددی! این مشکل را جای دیگر حل کنید، به دکتر بروید و بگویید که من مشکل کم خودبینی دارم! آیا سزاوار بود که شما به تیم رسانه ای باشگاه بگویید که حتی یک خبر هم از حضور نامداری در کانال منتشر نگردد؟ شما از دوستان خبرنگاران و سایرین بپرسید که اگر یک عکس هم در عربستان از من بیرون آمده شما بگویید که آقای مددی درست گفته و این کارش درست بوده است. بازیکنان و کادرفنی از این مورد ناراحت شدند، جا دارد از آقا فرهاد و تمامی بازیکنان عزیز تشکر کنم، آنها از من دعوت کردند که با هم عکس بگیریم و به من گفتند که این حق شما نیست. علیرغم میل باطنی ام آقا فرهاد و برادر گرامی شان عکس گرفتند و بزرگواری آنها قابل ستایش است. مجیدی با شعور بالا به این نتیجه رسید در حالیکه من حتی یک کلمه هم از این بابت گلایه ننموده بودم. می توانید از خود ایشان سوال کنید. بازیکنان تیم هم همینطور مثل آقایان وریا و ارسلان و فرشید عزیز به من محبت داشتند و در فرودگاه جده عکس دسته جمعی گرفتیم که آن را استوری کردند

اسپانسر را دلسرد کردید

آقای مددی در داستان عربستان شما بلافاصله پس از ورودتان، شما و آقای میری در تمرین عکس گرفتید و عکس ها پخش شد. من از آقای میری تشکر می کنم چون در این هشت ماهی که کنار استقلال بودند بسیار زحمت کشیدند اما متاسفانه با هدایت های غلط شما و دوستان شما راستا را اشتباه رفتند و مجبورشان کردید که راستا اشتباه باشد و مقابل کادرفنی بایستند و نسبت به تیم دلسرد شده باشند.

نمی توانید استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل کنید

آقای مددی شما می دانید دوستانی که از شما حمایت می نمایند، مشکل استقلال مشکل مدیریت شما نیست، مشکل لجبازی و کج اندیشی است که متاسفانه استقلال را به بیراهه می برد و علیرغم میل و خیال بافی شما استقلال به حول و قوه الهی سال جاری و سال آینده تیم قوی خواهد بود و شما که بخواهید این تیم را به یک تیم معمولی تبدیل کنید این آرزو را هرگز برآورده شده نخواهید دید. استقلال همواره استقلال بوده، یک تیم پرافتخار است، یک تیم مردمی است و دوست داشتنی است. بیش از 30 میلیون طرفدار عاشق این تیم هستند و آنها نمی گذارند که شما به همین راحتی این تیم را به یک تیم معمولی تبدیل کنید.

همه شما رفتنی هستید

از صبوری طرفداران عزیز تشکر می کنم و از آنها بسیار متشکرم. لطفاً صبوری به خرج بدهید و لطفاً از هرگونه اقدام احساسی که منجر به مسئله ای گردد، جدا پرهیز کنید و اجازه بدهید که این یک مدت هم بگذرد تا کارها به امید خدا درست گردد. خدا با ماست همانطور که در دو سه هفته دیدید ما مبارزه را در مستطیل سبز می بینیم و ما فوتبال را خارج از هر مساله ای می بینیم و فوتبال را با سیاسیون قاطی نمی بینیم. تیم تیم متعلق به میلیون ها طرفدار استقلال است و امیدوارم که همین طرفداران مدیران بی کفایت را تیم دور نمایند؛ ما احتیاجی نداریم که از سایپا و پیکان در کادر مدیریتی استقلال حضور داشته باشد! یک طرفدار کوچک ما به راحتی می تواند این باشگاه را مدیریت کند و این شما هستید که باید بروید آقای مددی. به امید خدا مجموعه شما به زودی برکنار خواهد شد و همه باید از این تیم بروید؛ این را در نهایت می بینید.

ایلنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 8538

به "حمله شدید جعبه سیاه استقلال به آقای مدیرعامل، چرا قاسمی نژاد را هوا کردید؟ ، به دکتر بروید آقای مددی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید جعبه سیاه استقلال به آقای مدیرعامل، چرا قاسمی نژاد را هوا کردید؟ ، به دکتر بروید آقای مددی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید