جزئیات افزایش صادرات ایران به عراق

به گزارش هیو بلاگ، لطیفی گفت: طی روز گذشته دو هزار و 270 دستگاه کامیون با انجام تشریفات گمرکی در مرزهای باشماق، تمرچین و پرویزخان کالاهای ایرانی را به روش ترانشیپ منت تحویل کامیون های عراقی دادند

جزئیات افزایش صادرات ایران به عراق

به گزارش گروه مالی خبرگزاری خبرنگاران، لطیفی، سخنگوی گمرک ایرانگفت : با بسته شدن مرزهای بخش عربی عراق، صادرات کالاهای ایرانی به عراق از منطقه اقلیم افزایش چشمگیری داشته، به گونه ای که بیش از دو هزار کامیون، کالاهای ایرانی را هر روز به مرز رسانده و همین تعداد کامیون عراقی، کالاها را از مرز تحویل گرفته و به مقاصد تجاری کالا در این کشور منتقل می نمایند.

وی افزود: طی روز گذشته دو هزار و 270 دستگاه کامیون با انجام تشریفات گمرکی در مرزهای باشماق، تمرچین و پرویزخان کالاهای ایرانی را به روش ترانشیپ منت تحویل کامیون های عراقی دادند تا به مقاصد مد نظر تجار در عراق تحویل گردد.

سخنگوی گمرک ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته گمرک پرویزخان با 847 کامیون کالای صادراتی و 27 تانکر سوخت بیشترین میزان فعالیت را داشته و پس از آن گمرک باشماق مریوان با 720 کامیون کالای صادراتی و 35 تانکر سوخت صادراتی و گمرک تمرچین پیرانشهر با 641 کامیون صادراتی قرار دارند.

لطیفی در پایان از بعضی از افراد در تشکل های حوزه تجارت و لجستیک، در خواست کرد تا در ارائه آمار فعالیت تجاری با دقت بیشتری عمل نمایند.

4141

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 3103

به "جزئیات افزایش صادرات ایران به عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات افزایش صادرات ایران به عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید