تأکید معاون آب و آبفای وزیر نیرو بر آمادگی مواجهه با سیلاب های احتمالی در کشور

به گزارش هیو بلاگ، تهران (پانا) - معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به ضرورت پیش بینی دقیق شرایط بارش های کشور، بر لزوم آمادگی دستگاه های اجرایی به خصوص شرکت های آب منطقه ای در مواجهه با سیلاب تأکید کرد.

تأکید معاون آب و آبفای وزیر نیرو بر آمادگی مواجهه با سیلاب های احتمالی در کشور

به گزارش وزارت نیرو، محمد جوانبخت در هشتادمین جلسه ستاد فرماندهی و پشتیبانی مدیریت سیل شرکت مدیریت منابع آب ایران، ضمن اشاره به اهمیت بارندگی ها در کشور، فراهم کردن، تجهیز امکانات و پایش مداوم بارش ها، برنامه ریزی برای به حداقل رساندن خسارت ها را مورد تأکید قرار داد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه پس از ارائه گزارش موسسه تحقیقات آب و دفتر اطلاعات و داده های آب کشور، مدیـران عامل شرکت های آب منطقه ای استان های آذربایجان غربی، هرمزگان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و سازمان آب و برق خوزستان به ارائه گزارش پرداختند.

بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور و موسسه تحقیقات آب، از پنچ شنبه 23 تا یکشنبه 26 دی ماه در استان های مذکور بارش برف و باران پیش بینی شده و به همین منظور جلسه ستاد فرماندهی و پشتیبانی مدیریت سیل در شرکت مدیریت منابع آب ایران، با هدف هماهنگی و کاهش اثرات این بارش ها تشکیل شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 بهمن 1400 بروزرسانی: 30 بهمن 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 10359

به "تأکید معاون آب و آبفای وزیر نیرو بر آمادگی مواجهه با سیلاب های احتمالی در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید معاون آب و آبفای وزیر نیرو بر آمادگی مواجهه با سیلاب های احتمالی در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید