می خواهم گل قهرمانی پرسپولیس را بزنم ، من که هیچ بزرگان تیم ما هم نیمکت نشین هستند!

به گزارش هیو بلاگ، مهاجم پرسپولیس می گوید بازیکنان بزرگ هم در این تیم نیمکت نشین هستند و مسئله ای با این موضوع ندارد.

می خواهم گل قهرمانی پرسپولیس را بزنم ، من که هیچ بزرگان تیم ما هم نیمکت نشین هستند!

به گزارش خبرنگاران مهدی عبدی بازیکن قائمشهری تیم پرسپولیس معتقد است که این تیم بیشتر از هر زمان دیگری به قهرمانی نزدیک است. او از سبقه جام بالا بردن در زادگاهش صحبت می نماید اما بر این نکته تأکید می نماید که این بار دوست دارد جام قهرمانی را با پیراهن پرسپولیس در شهر زادگاهش بالا ببرد. در رابطه با موارد مختلف ملاقات پرسپولیس مقابل نساجی گفت و گویی با مهدی عبدی داشتیم.

در مورد بازی مقابل نساجی که به نوعی مهم ترین بازی فصل تان برای کسب عنوان قهرمانی است چه صحبتی داری؟

بازی آخر حساس ترین بازی فصل ما است اما بازهم دنبال این هستیم که به دور از حاشیه و هیاهو مانند سایر بازی های اخیرمان کوشش کنیم و با پیروزی قهرمانی دیگری را کسب کنیم.

دوست داشتی بازی آخرتان در استادیوم آزادی باشد تا با حضور طرفداران جشن قهرمانی بگیرید؟

به هر حال و از روی شانس، بازی آخر و سرنوشت سازمان در استادیوم وطنی افتاد و ما باید از سد تیم نساجی در خانه بگذریم اما در این بین تیم نساجی تیم خوب و قابل احترامی است که من خودم از کوچکی آرزوی بازی در آن را داشتم و به علت علاقه ای که به این تیم داشتم تمام بازی هایش را در استادیوم دیدن می کردم و حالا هم افتخارم این است که به عنوان یک قائمشهری در پرسپولیس هستم. اما در مورد بازی مقابل نساجی باید بگویم که ما روند خوبی داشته و داریم و ان شاءالله این روند را مقابل نساجی هم ادامه داده و فصل را با قهرمانی به خاتمه خواهیم رساند. البته خیلی مهم است که ما به نکات فنی گوش بدهیم و قهرمانی را تقدیم طرفداران مان سازیم.

به عنوان مهاجم پرسپولیس فکر می کنی شانس بازی به تو می رسد، چقدر دوست داری گل قهرمانی را بزنی و آیا شادی بعد از گل هم مقابل تیم سابقت خواهی داشت؟

شاید قرعه گلزنی به نام من بیفتد و حقیقتاً خودم هم دوست دارم گل قهرمانی را بزنم. شادی گل هم به همان لحظه بستگی دارد اما اگر گل بزنم و بخواهم شادی داشته باشم، به گونه ای شادی خواهم کرد که به طرفداران نساجی بی احترامی نباشد. در هر تیمی که بودم با همه وجودم برای پیروزی آن تیم کوشش کردم. این بار هم در پرسپولیس، من و بقیه همبازیانم تا حد مرگ برای پیروزی و قهرمانی تیم مان کوشش خواهیم کرد.

اما با وجود درخشش عیسی و ترابی شاید باز هم نیمکت نشین باشی؟

همه چیز به نظر سرمربی تیم بستگی دارد. در تیم پرسپولیس بزرگانی مانند عالیشاه و کمال و دیگران هم روی نیمکت می نشینند، به همین علت وقتی چنین بازیکنان بزرگی روی نیمکت هستند من هم اگر نیمکت نشین شوم باید از تصمیم گرفته شده تمکین کنم.

چمن استادیوم شهید وطنی مانند استادیوم آزادی نیست، این نکته روی بازی تیم تان تأثیرمنفی نخواهد گذاشت؟

هیچ مسأله ای برای ما مهم نیست و تنها مسأله ای که تمام فکر و فکر ما به آن معطوف است به این نکته بازمی گردد که یک فینال تمام عیار را برگزار کنیم و تمام تمرکزمان را معطوف این نکته سازیم که برنده شده و قهرمان شویم.

تعداد طرفدار برای پرسپولیس فقط 600 نفر مشخص شده، این تعداد برای حمایت در بازی که شاید منجر به قهرمانی گردد کم نیست؟

چه 600 طرفدار بیاید چه 60 هزار، برای ما فرقی ندارد چون ما باید کار خودمان و مأموریت اصلی مان را درست انجام دهیم، که آن هم پیروزی و مشخص قهرمانی است و برای این مهم با جان و دل کوشش خواهیم کرد.

در قائمشهر؛ شهر زادگاهت تا کنون جامی را بالای سر برده ای؟

بله در رده نوجوانان و جوانان در استانی و کشوری در شهرم جام بالا برده ام اما حالا دوست دارم در شهر زادگاهم جام قهرمانی لیگ برتر را بالا ببرم.

به علت حساسیت بالا شاهد مسئله ای بین طرفداران نساجی و پرسپولیس روی سکوها نخواهیم بود؟

تا جایی که من می دانم طرفداران نساجی جزو با فرهنگ ترین طرفداران فوتبال در کشورمان هستند، از این رو هیچ زمانی به طرفداران تیم میهمان خودشان بی احترامی نمی نمایند و طرفداران دو تیم هر کدام فقط بازیکنان تیم خودشان را تشویق خواهند کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1402 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 13573

به "می خواهم گل قهرمانی پرسپولیس را بزنم ، من که هیچ بزرگان تیم ما هم نیمکت نشین هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهم گل قهرمانی پرسپولیس را بزنم ، من که هیچ بزرگان تیم ما هم نیمکت نشین هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید