سمیعی: 5 کار مهم در پرسپولیس دارم

به گزارش هیو بلاگ، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اهداف خود را در سمت جدید تشریح کرد.

سمیعی: 5 کار مهم در پرسپولیس دارم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی، مدیرعامل جدید این باشگاه ضمن تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیات مدیره گفت: مسئولیت سختی به دوش ما گذاشته شده و با امید به خدا و حمایت پیشکسوتان و هواداران عزیز ان شاءالله بتوانیم راستا موفقیت های پرسپولیس را ادامه دهیم.

سمیعی افزود: من برای تحقق پنج هدف به پرسپولیس آمده ام؛ هدف اول ایجاد شرایط لازم برای کسب قهرمانی آسیاست که در این راستا همه اقدامات لازم در حوزه مدیریتی و پشتیبانی انجام می شود. هدف دوم و مهمی که دارم ورود باشگاه پرسپولیس به بازار سرمایه و فرآیند خصوصی سازی است که با قدرت روندی که شروع شده را ادامه می دهم تا این اتفاق تاریخی به سرعت انجام شود.

او مبارزه با باندهای فساد را هدف سوم خود مطرح کرد و افزود: متاسفانه یکی از اتفاقات تلخ اطراف باشگاه که آرامش تیم و باشگاه را به هم زده، حضور باندهای فساد است که با همه توان با این پدیده شوم مبارزه خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه تغییر ساختار باشگاه را هدف چهارم خود مطرح کرد و گفت: به سرعت کمیته فنی با نظر و هم فکری پیشکسوتان، کمیته انضباطی با نظر حقوقدانان ورزشی و کمیته مالی با کمک فعالان اقتصاد ورزشی و به منظور تامین منابع مالی تشکیل می شود و البته کانون هواداران نیز با رویکرد تعاملی تقویت خواهد شد.

سمیعی هدف پنجم را به کارگیری همه ظرفیت های موجود در باشگاه مطرح کرد و گفت: متاسفانه ظرفیت ها موجود در جمع پیشکسوتان و هواداران برای مباحثی همچون توسعه و تقویت فوتبال پایه همچنین ظرفیت های موجود در بین هواداران برای اقدامات فرهنگی و مالی مغفول مانده، به همین منظور، برنامه ویژه ای برای استفاده از این ظرفیت ها داریم.

او در سرانجام گفت: لازم می دانم از زحمات همه مدیران پیشین باشگاه به ویژه آقای رسول پناه تشکر کنم و از همه پیشکسوتان و هواداران و اهالی رسانه می خواهم در راستا سختی که در پیش است، کمک کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 5876

به "سمیعی: 5 کار مهم در پرسپولیس دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیعی: 5 کار مهم در پرسپولیس دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید