سرپرست فدراسیون فوتبال پاسخAFC را داد، درانتظار تاییدیه انتخاب نبی

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال ایران پاسخ کنفدراسیون فوتبال آسیا را در خصوص فرایند انتخاب مهدی محمدنبی به عنوان سرپرست جدید دبیرکلی فدراسیون داد تا امکان فعالیت وی را در این زمینه فراهم شود.

سرپرست فدراسیون فوتبال پاسخAFC را داد، درانتظار تاییدیه انتخاب نبی

در این نامه انتخاب نبی از سوی کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال قانونی عنوان شده و مستنداتی را درباره استعفای وی از هیأت مدیره پرسپولیس برای حضور در جایگاه دبیرکلی فدراسیون ارائه کرده است. در این نامه که به امضای حیدر بهافرایند سرپرست فدراسیون فوتبال رسیده، آمده است:

در ادامه نامه روز 31 مارس 2020 که به فدراسیون ارسال شد صحبت می کنیم.

به اطلاع شما می رسانم کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال ایران با پیشنهاد اینجانب در روز 26 مارس 2020 جلسه ای تشکیل داد و تمام اعضا، انتصاب آقای مهدی محمد نبی به عنوان دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال ایران با توجه به اساسنامه این فدراسیون را تأیید کردند.

کپی یادداشت های مربوط به این جلسه همراه با ترجمه آن برای استحضار شما ارسال می شود.

همچنین یادآور می شوم انتصاب آقای ابراهیم شکوری به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال بر اساس تصمیم رئیس فدراسیون فوتبال ایران انجام شد (بر اساس اختیاراتی که در اساسنامه به او داده شده) و این تصمیم توسط AFC تأیید شده بود.

دبیرکل های سابق (آقایان شکوری و ساکت) رؤسای فدراسیون ها از اختیارات خود استفاده کردند، ما این بار فرایند قانونی را به کار گرفتیم و از طریق کمیته اجرایی دبیرکل جدید را منصوب کردیم و شیوه قبلی را انجام ندادیم.

باید اذعان کنیم مهدی محمدنبی در روز 25 مارچ 2020 از پست خود به عنوان نایب رییس پرسپولیس استعفا داده بود و این استعفا توسط هیأت مدیره پذیرفته شده بود. بنابراین آقای محمدنبی پستی در باشگاه پرسپولیس نداشت و این موضوع را سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نیز اظهار داشت.

بنابراین برای ادامه امور فدراسیون فوتبال ایران از AFC تقاضا داریم که آقای مهدی محمدنبی را به عنوان دبیرکل جدید فدراسیون ایران به رسمیت بشناسد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 2855

به "سرپرست فدراسیون فوتبال پاسخAFC را داد، درانتظار تاییدیه انتخاب نبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست فدراسیون فوتبال پاسخAFC را داد، درانتظار تاییدیه انتخاب نبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید