خبرنگاران ترخیص وسایل نقلیه در دفاتر خدمات پلیس

به گزارش هیو بلاگ، سنندج - خبرنگاران - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: خدمات ترخیص تمام وسایل نقلیه از این پس در دفاتر خدمات پلیس + 10 انجام می شود.

خبرنگاران ترخیص وسایل نقلیه در دفاتر خدمات پلیس

سرهنگ برزو مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: واگذاری انجام تشریفات اداری ترخیص وسایل نقلیه توقیف شده از 26 مرداد به منظور سهولت در انجام فرایند خدمت به دفاتر خدمات پلیس واگذار شده است.

وی افزود: مردم می توانند از این تاریخ در سراسر استان برای ترخیص هر گونه وسیله نقلیه اعم از سواری، باری و موتورسیکلت خود به این دفاتر مراجعه کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کردستان افزود: این اقدام به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین تسهیل در مراحل ترخیص خودرو صورت گرفته تا هموطنانی که به هر دلیلی خودرو آنها توقیف شده به نزدیک ترین دفتر پلیس + 10 مراجعه و وسیله نقلیه توقیفی خود را ترخیص کنند.

وی با اشاره به اینکه مالکان خودروهای فاقد شکایت سیستمی و دستور قضایی می توانند با مراجعه به مراکز پلیس + 10 نسبت به ترخیص خودرو خود اقدام کنند، ادامه داد: برای ترخیص خودرو ارائه اصل مدارک بیمه نامه شخص ثالث، گواهینامه رانندگی، کارت ملی مالک و شناسنامه خودرو توسط مالک الزامی است.

سرهنگ مرادی تاکید کرد: شرایط خاص ویروس کرونا همچنان در کشور و استان وجود دارد و مردم باید ضمن رعایت توصیه ها و دستورات بهداشتی و مراقبتی در این خصوص، از تردد و سفر غیرضروری پرهیز کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 4975

به "خبرنگاران ترخیص وسایل نقلیه در دفاتر خدمات پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترخیص وسایل نقلیه در دفاتر خدمات پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید