تبلیغات و سرویس های اشتراکی به تلویزیون های ال جی می آیند!

به گزارش هیو بلاگ، دیجیاتو نوشت: ال جی با این برنامه میخواهد عایدی جهانی خود را از 51 میلیارد دلار سال گذشته، به تقریباً 79 میلیارد دلار در سال 2030 برساند.

تبلیغات و سرویس های اشتراکی به تلویزیون های ال جی می آیند!

ال جی الکترونیکس میخواهد عایدی سالانه جهانی خود را از 51 میلیارد دلار گزارش شده برای سال گذشته میلادی، به تقریباً 79 میلیارد دلار در سال 2030 برساند و به عنوان بخشی از این برنامه، در پی آن است که در لوازم خانگی و تلویزیون های خود از تبلیغات و سرویس های اشتراکیاستفاده کند. بعلاوه به عنوان بخش دیگری از این استراتژی رشد، سیستم عامل webOS که تلویزیون های هوشمند ال جی از آن پشتیبانی می نمایند، ممکن است در دسترس برندهای تلویزیون دیگر قرار بگیرد.

ویلیام چو، مدیرعامل ال جی، اخیراً از تصمیم غول کره ای برای تبدیل شدن به یک شرکت راهکار زندگی هوشمند اطلاع داد که به موجب آن میخواهد به محصولات خود تنوع بیشتری دهد و یک مدل کسب وکار متمرکز بر تعامل مشتری ایجاد کند. به گفته چو، ال جی با استراتژی رشد نو خود مدل کسب وکار خدمات مبتنی بر پلتفرم را معرفی می نماید که به طور مداوم مزایایی ازجمله محتوا و خدمات، اشتراک ها و رویکردها را در محصولات خود ارائه می دهد.

تمرکز ال جی روی تلویزیون های خود در استراتژی نو

کسب وکار تلویزیون ال جی اولین بخشی خواهد بود که با هدف تبدیل شدن به یک ارائه دهنده خدمات رسانه ای و تفریح به مدل کسب وکار نو شرکت تغییر خواهد یافت.

در اواخر امسال میلادی، ال جی تغییراتی را در سیستم عامل webOS خود ایجاد خواهد نمود که به این شرکت اجازه می دهد محتوا، خدمات و تبلیغات را به محصولاتی مانند تلویزیون های OLED و QNED خود اضافه کند. به گفته ال جی، پلتفرم webOS درحال حاضر روی بیش از 200 میلیون تلویزیون هوشمند اجرا می گردد و این شرکت میخواهد سیستم عامل خود را در پنج سال آینده به برندهای تلویزیون خارجی و سخت افزارهای غیر تلویزیون در خانواده محصولات ال جی بیاورد.

سرویس های اشتراکی بعلاوه در طیف وسیعی از لوازم خانگی ال جی نیز نقش مهمی را ایفا خواهند کرد که البته به دستگاه خاصی اشاره نشده است.

مدیرعامل LG گفت: ال جی به جای تکیه بر موقعیت فعلی خود به عنوان برترین برند لوازم خانگی که محصولات باکیفیتی فراوری می نماید، در پی منظره جسورانه خود برای تبدیل شدن به یک شرکت راهکار زندگی هوشمند است که فضاها و تجربیات مختلف مشتریان را به هم متصل می نماید و توسعه می دهد.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 تیر 1402 بروزرسانی: 27 تیر 1402 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 13884

به "تبلیغات و سرویس های اشتراکی به تلویزیون های ال جی می آیند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغات و سرویس های اشتراکی به تلویزیون های ال جی می آیند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید