با تمام وجود برای کسب سهمیه المپیک به میدان می روم

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی 2019 قزاقستان توسط علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در اوزان 60، 77 و 130 کیلوگرم پیروز به کسب سهمیه المپیک شد. بدین ترتیب تیم ملی کشتی فرنگی باید سه سهمیه دیگر در اوزان 67، 87 و 97 کیلوگرم کسب کند تا با ترکیبی کامل در المپیک 2021 توکیو حضور یابد.

با تمام وجود برای کسب سهمیه المپیک به میدان می روم

یکی از مدعیان حضور در مسابقات گزینشی کسب سهمیه المپیک، محمدهادی ساروی است که قصد دارد با تکیه بر توان فنی مطلوب و انگیزه بالای خود، نماینده شایسته ای برای ایران در مسابقات گزینشی و حتی بازی های المپیک باشد.

به همین دلیل محمدهادی ساروی در پایان سومین مرحله از تمرینات اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک به خبرنگاران گفت: امید و انگیزه بسیار بالایی دارم و از همان آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی برای پیکارهای پیش رو با امید فراوانی به تمرین مشغول هستم. خوشبختانه مرحله سوم اردوی تیم ملی هم آغاز شده و باید خودمان را تا فروردین سال آینده مهیای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان کنیم.

این فرنگی کار آملی که تا چندی قبل به دلیل شیوع کرونا مجبور به انجام تمرینات انفرادی بود در خصوص برنامه های تمرینی خود در این مدت گفت: خوشبختانه این شانس را داشتم که در زمان قرنطینه و تعطیلی اردوهای تیم ملی، تمریناتم را در آمل و زیر نظر قاسم رضایی عنوان دار جهان و المپیک پیگیری کنم. این قهرمان بزرگ لطف زیادی به من دارد و همیشه از من حمایت می کند.

وی ادامه داد: قاسم رضایی کوله باری از تجربه خود از حضور در میادین بزرگ جهانی و المپیک را در این مدت در اختیار من هم گذاشت که طبیعتاً این موضوع تأثیر زیادی در فرایند رو به رشد من داشت. البته رضایی مدتی از کشتی دور شد اما خوشبختانه دوباره با حضور در باشگاه و انجام تمرین با ما، بازگشت امیدبخشی به این عرصه داشت.

ساروی با اشاره به حضورش در اردوی تیم ملی نیز گفت: بعد از اینکه فدراسیون کشتی توانست مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی را کسب کند، دوباره به خانه کشتی آمدیم. در حال حاضر نیز تمریناتم را برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک انجام می دهم تا بتوانیم به عنوان نماینده وزن 97 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران، پیروز به کسب سهمیه بشوم.

مدعی وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در پایان در خصوص حضور در تورنمنت های بین المللی خاطر نشان کرد: همه چیز به نظر کادر فنی بستگی دارد و من هم مثل همیشه تابع دستور کادر فنی هستم. ضمن اینکه با تمام وجود به این موضوع می اندیشم که اگر نماینده ایران در المپیک توکیو باشم از هیچ تلاشی برای کسب بهترین نتیجه دریغ نکنم.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی کشتی آزاد کشورمان خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک مهیا می کند. رقابت های کشتی گزینشی قاره آسیا 20 تا 22 فروردین سال 1400 و رقابت های قهرمانی آسیا روزهای 23 تا 28 فروردین سال 1400 در شهر آلماتی قزاقستان برگزار خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 7090

به "با تمام وجود برای کسب سهمیه المپیک به میدان می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تمام وجود برای کسب سهمیه المپیک به میدان می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید