باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!

به گزارش هیو بلاگ، شبکه تلویزیونی 24 الریاضیه عربستان در ادامه برنامه های خود بازهم سیاست حذف تیم های ایرانی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در دستور کار قرار داد. این شبکه هفته گذشته با دعوت از میهمانانی زمینه سازی برای کنار گذاشتن تیم های ایران از لیگ قهرمانان به بهانه ویروس کرونا را در پیش گرفته بود.

باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!

شبکه 24 الریاضیه شب گذشته مجدداً با دعوت از چند خبرنگار و منتقد ورزشی، ایران را یکی از تهدیدهای این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا باید آنرا از این رقابت ها حذف کند.

عبدالعزیز المریسل یکی از هیو بلاگ عربستانی در واکنش به اینکه AFC باید در قبال تیم های ایرانی چه سیاستی در پیش بگیرد گفت: شخصاً موافق کنار گذاشتن ایرانی های از لیگ قهرمانان آسیا هستم.

وی ادامه داد: ایران به کانون اپیدمی کرونا تبدیل شده است و حتی کشور چین هم نسبت به آن هشدار می دهد!

فلاح القحطانی دیگر خبرنگار حاضر در این برنامه هم با تکرار این ادعا گفت: مشکل فعلی لیگ قهرمانان آسیا حضور تیم های ایرانی در آن است! کنار گذاشتن ایرانی ها از آسیا نیاز به یک تصمیم شجاعانه دارد.

به گزارش هیو بلاگ، تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هستند که حتی دو بازی ابتدایی خود را هم انجام داده اند.

لیگ قهرمانان آسیا در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل است و AFC هنوز به صورت رسمی راهکارش را برای ادامه این مسابقات اعلام نکرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 2681

به "باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید