انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، محور چالوس 8 و 9 خرداد یک طرفه می گردد

به گزارش هیو بلاگ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور هراز جهت شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و محور چالوس به کرج محدوده مرزن آباد، ترافیک سنگین و بقیه مقاطع دو جاده، ترافیک نیمه سنگین است.

انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، محور چالوس 8 و 9 خرداد یک طرفه می گردد

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس به کرج محدوده مرزن آباد سنگین است همچنین در ادامه جهت ترافیک نیمه سنگین در بعضی مقاطع گزارش شده است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: در حال حاضر ترافیک در محور هراز جهت شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک سنگین است و در ادامه ترافیک حدفاصل آب اسک تا پلور در هراز نیمه سنگین است.

وی اضافه نمود: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت جهت رفت و برگشت روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور یادآور شد: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

محرابی نیا گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه سنگین است.

افزایش 15.7 درصدی ترافیک جاده ها

وی تاکید نمود: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه های ترددشمار در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

محرابی نیا اضافه نمود: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2202 دستگاه ترددشمار جاده ای کل تردد ثبت شده در جاده نسبت به روز قبل 15.7 درصد افزایش دارد، در همین همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 10 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در حال حاضر محور خرم آباد-پلدختر در استان لرستان، محور سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

وی گفت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج وآزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور بود.

کندوان 8 و 9 خرداد یک طرفه می گردد

محرابی نیا اضافه نمود: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

هراز 9 خرداد یک طرفه می گردد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روز نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

محرابی نیا اظهار کرد : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز آدینه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد ناوگان سنگین در جاده های منتهی به شمال تا روز 10 خرداد

وی اظهار کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه نمود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی اعلام کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز 9 خرداد از جهت شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز آدینه 9 خرداد ممنوع است.

محرابی نیا گفت: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز نهم خرداد ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 روز 9 خرداد ممنوع است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 3705

به "انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، محور چالوس 8 و 9 خرداد یک طرفه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، محور چالوس 8 و 9 خرداد یک طرفه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید