انتخابی رده های سنی پایه کاراته، نفرات برتر جوانان معین شدند

به گزارش هیو بلاگ، سومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران در استان زنجان، با تعیین شدن نفرات برتر اوزان کومیته جوانان به انتها رسید.

انتخابی رده های سنی پایه کاراته، نفرات برتر جوانان معین شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان، جوانان و امید پسران در روز سوم با برگزاری رقابت های اوزان کومیته رده سنی جوانان پیگیری شد و نفرات برتر آن ها به اردوی تیم ملی راه یافتند.

در وزن منفی 55 کیلوگرم: محمد حسین شیرصفت از استان فارس اول، علی زلالی پور از استان خوزستان دوم، محمد مهدی برنجی از استان لرستان و علیرضا اختری از استان اردبیل سوم شدند. پس از تعیین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار گردید و فرزام صادقی از استان گیلان پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 61 کیلوگرم: عرفان ابراهیمی از استان تهران اول، معید محمد مقضی از استان اصفهان دوم، مرتضی ملکی از استان مرکزی و امیرحسین بمان زاده از استان یزد سوم شدند. پس از تعیین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار گردید و امیرحسین بمان زاده از استان یزد پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 68 کیلوگرم: مهدی امیرزاده از استان کرمان اول، محمد عرفان عسگری پور از استان کرمان دوم، امیررضا برزویی از استان کرمانشاه و محمدرضا گنج زاده از استان تهران سوم شدند. پس از تعیین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار گردید و محمدرضا گنج زاده پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در وزن منفی 76 کیلوگرم: پویان خنکدار از استان مازندران اول، سعید اله کمک از استان البرز دوم، مهدی قادری از استان تهران و محمد جواد صفری از استان کرمانشاه سوم شدند. پس از تعیین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار گردید و محمد جواد صفری پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

وزن مثبت 76 کیلوگرم: ابوالفضل نعمتی از استان زنجان اول، پرهام اسدی فر از استان کرمان دوم، صادق زارع از استان مازندران و ابوالفضل نوری صنمی از استان مازندران سوم شدند. پس از تعیین شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی هم برگزار گردید و صادق زارع پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.

در ادامه مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه، امروز سه شنبه مسابقات کومیته رده سنی امید برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 9549

به "انتخابی رده های سنی پایه کاراته، نفرات برتر جوانان معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابی رده های سنی پایه کاراته، نفرات برتر جوانان معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید