آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند، می خواهند مقابل فوتبال بایستند

به گزارش هیو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره امضای طومار هفت باشگاه لیگ فزونی مبنی بر لغو به جامانده بازی های لیگ برتر فصل جاری گفت: اینکه بخواهیم با زبان تهدید صحبت کنیم جالب نیست. اگر شما می خواهید پیشنهاد بدهید بیایید و ارائه دهید. آقایان زیاد از حد و جایگاهی که دارند اظهار نظر می نمایند.

آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند، می خواهند مقابل فوتبال بایستند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که با رادیو تهران مصاحبه می کرد اضافه نمود: اکنون تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است. از ورزش می توان لذت برد. البته شرایط فدراسیون به گونه ای است که نمی توانند به صحبت های این آقایان که هر روز با تهدید می آیند و مشکل تراشی می نمایند پاسخ دهند.

وی که از صحبت های روز گذشته محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور مبنی بر حمایت وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از باشگاه پرسپولیس در راستای برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر ناراحت به نظر می رسید تاکید نمود: آقایان الان که می بینند به نتیجه نمی رسند به کرونا می پردازند. هدف آقایان این است که مقابل فوتبال بایستند. اگر فصل جاری فوتبال را تعطیل کنیم مطمئناً فصل آینده هم فوتبال نخواهیم داشت. آرزوی قلبی ام این است که سلامتی بازگردد. تهدید می نمایند نمی آییم خب نیایید!

پیروانی توضیح داد: باید به ما احترام بگذارند چون قهرمان چندین ساله ایران هستیم. با لحنی صحبت می نمایند که مجبور می شویم پاسخ بدهیم. 40 میلیون طرفدار داریم که آنها هم از ما انتظار پاسخ دارند. از دیروز تا حالا چه تعداد افرادی بخاطر اظهار نظر ایشان ناراحت شده اند.

وی درباره امکانات بهداشتی سرخپوشان در تمرینات که گفته می گردد بعضی ارگان ها یاری نموده اند گفت: تونل ضد عفونی را دوست صمیمی ام به من هدیه داده است. به خدا ما پرسپولیس هستیم. همه دنبال این هستند روی پیراهن ما تبلیغ نمایند و اسپانسر شوند. بخاطر یک تونل ضد عفونی هرچه می خواهند می گویند اما خدا را قسم می خورم که کسی از آن خبر نداشت.

سرپرست پرسپولیس یادآور شد: شما اگر مالک و سرمربی شدید باید مواظب طرز بیانتان باشید. چرا می گویند جلسه نمی گذارند تا اظهار نظر کنیم؟ شما در رسانه مدام حرف از نیامدن می زنید. در همان جلسات هم همین را خواهید گفت.

پیروانی راجع به تهدید کمیته انضباطی با باشگاه های مخالف برگزاری لیگ اضافه نمود: آنها با قدرت دارند برخورد می نمایند. زبان تهدید هیچ کجا قشنگ نیست. اگر در لیگ برتر شرکت نکنید بهای آن را هم خواهید داد. فکر می کنم اگر سه هفته بازی نمایند به لیگ پایین تر می فرایند. مدیران حق دارند که بخاطر مسائل اقتصادی چنین فشاری را روی بازیکنان خود ایجاد می نمایند.

وی درباره شرایط بشار رسن اعلام کرد: باشگاه تا جایی که توانسته است پرداختی داشته و تا چند روز دیگر باز هم پرداختی خواهند داشت.

پیروانی در انتها تاکید نمود: پرسپولیس مدتهاست با یاری طرفداران خود اسپانسر و تبلیغات می گیرد. دوستان شعار ندهند دولت به ما یاری می نماید. مجلس نمی گذارد که به باشگاه های پرسپولیس و استقلال یاری دولتی گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

سازمان میراث فرهنگی: سازمان میراث فرهنگی، با وبسایت مجموعه میراث فرهنگی ایران همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 4005

به "آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند، می خواهند مقابل فوتبال بایستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقایان بیشتر از حدشان صحبت می نمایند، می خواهند مقابل فوتبال بایستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید