طرح های نیمه تمام خاتمه می یابد

به گزارش هیو بلاگ، کمالی زاده گفت: در کوشش هستیم طرح ها بر اساس زمان بندی به نتیجه برسد.

طرح های نیمه تمام خاتمه می یابد

به گزارش خبرنگار از ، علی کمالی زاده، شهردار کرج گفت: اولویت شهرداری اتمام طرح های نیمه تمام است، بر این اساس همیشه کوشش شده است طرح ها بر اساس زمان بندی و برنامه ریزی اجرا شده به نتیجه برسد.

شهردار کرج به بازدیدهای مستمر از طرح های در حال ساخت اشاره نمود و شرایط پیشرفت پروژه ها را مطلوب ارزیابی کرد واضافه کرد: همه کوشش خود را معطوف تکمیل طرح های نیمه تمام نموده ایم.

کمالی زاده رویکرد اصلی را اجرای طرح های عمرانی با بالاترین کیفیت و دقت دانست و گفت: متروی کرج پس از وقفه ای طولانی با آغاز به کار شورای پنجم از سر گرفته شد و خوشبختانه پیشرفت قابل توجهی دارد و خط دو که از 45 متری گلشهر تا چهارراه طالقانی است تا سرانجام عمر این شورا راه اندازی می گردد.

او به حمایت های شورای پنجم اشاره نمود و اضافه کرد: پروژه های مهمی در این دوره اجرا و به بهره برداری رسید و بعلاوه این شورا با تصویب لایحه هایی مهمی به پیشبرد و توسعه شهر یاری فراوانی نموده است.

کمالی زاده به پیشرفت مطلوب بزرگراه شمالی و جذب بودجه دولتی برای این پروژه مهم اشاره نمود و گفت: تکمیل پل حصارک، اجرای کلکتور جمع آوری آب های سطحی در منطقه ها مختلف شهر، هوشمند سازی تقاطعات و شفاف سازی در امور سازمانی را از دیگر دستاوردهای مدیریت شهری در سه سال گذشته است.

شهردار کرج بعلاوه به بهسازی معابر، خط کشی معابر، نصب تابلوهای ترافیکی اشاره نمود و اضافه کرد: در حوزه فرهنگی هم با ساخت سراهای محله سعی نموده ایم مقدار مشارکت مردم در اداره امور شهر را افزایش دهیم.

خ

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 9087

به "طرح های نیمه تمام خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های نیمه تمام خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید